"Немає бажання отримати повну конфронтацію": Рютте відповів, чи відправить НАТО свої війська до України

Держави НАТО не підтримали ідею про розміщення військ Альянсу в Україні попри залучення інших країн у війні на боці Росії. Про це розповів генеральний секретар НАТО Марк Рютте, передають Патріоти України.

"Я думаю, що було б немудро так зробити", – відповів Рютте на запитання про можливість введення військ НАТО в Україну через те, що РФ отримує солдатів з Північної Кореї.

За його словами, Альянс не хоче отримати повну конфронтацію з РФ і стали безпосередньою стороною конфлікту. "Немає бажання отримати повну конфронтацію, коли б країни-члени Альянсу сталі стороною конфлікту. Я не думаю, що це мудро. Що потрібно зробити, - це переконатися, що українці можуть продовжувати вести цю боротьбу, переконатися, що вони опиняться в позиції сили, коли справа дійде до переговорів", – вважає генсек НАТО.

На його думку, коли Україна матиме сильнішу позицію, то НАТО і новообраний президент США Дональд Трамп зможуть посадити диктатора Путіна за стіл переговорів.

"Передусім, ми маємо переконатися, що Україна перебуває в позиції сили, і ми маємо зробити це колективно... Тож за столом переговорів має бути Україна, але вони (українці – Ред.) зроблять це лише тоді, коли відчують, що можуть щось з цього отримати, а наразі вони справді в невигідному становищі", – каже Рютте.

Також генсек НАТО запевнив, що погоджується з Трампом щодо того, що європейці мають зробити більше для підтримки України у війні.

Робить гучні заяви, але: Безсмертний оцінив, чи може Трамп вийти з перемовин щодо встановлення миру в Україну

субота, 26 квітень 2025, 12:45

Президент США Дональд Трамп більше не зможе вийти з переговорного процесу щодо миру в Україні без серйозних політичних наслідків. Сполучені Штати фактично зірвали підготовку до перемовин, не надавши жодного узгодженого документа, а так званий "план Тра...

"Безумовно, ми це знаємо та враховуємо": В українській розвідці назвали три головні страхи Кремля

субота, 26 квітень 2025, 11:56

Найбільшими страхами для держави-агресорки Росії є зміна влади, крах режиму диктатора Володимира Путіна, дестабілізація всередині країни та її розпад. Про це, як повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО), заявив з...