Няша дарма старалася: Книжку Поклонської заборонили ввозити до України

Антиукраїнська книжка "Кримська весна: до і після. Історія з перших вуст" була написана Поклонською в співавторстві з її чоловіком Іваном Соловйовим.

Няша Поклонська. Фото: соцмережі.

Державний комітет з телебачення і радіомовлення України включив книжку депутатки російської Держдуми, колишньої "прокурорки" анексованого Криму Наталії Поклонської "Кримська весна: до і після. Історія з перших вуст" до переліку видань, які не рекомендують для ввезення до України, передають Патріоти України.

Про це повідомила прес-служба комітету, оприлюднивши на сайті розширений список книжок, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Антиукраїнська книжка "Кримська весна: до і після. Історія з перших вуст" була написана Поклонською в співавторстві з її чоловіком Іваном Соловйовим і побачила світ у березні 2019 року. Зазначимо, це вже друга книжка Поклонської, включена до "чорного списку" України, раніше прокурорка видала збірку інтерв’ю "Відданість Вірі й Батьківщині".

З архіву ПУ. "Больно… Научил меня всему: убивать, выживать... Ну какого х**? Ты же был бессмертным, неуязвимым"​​: Таємнича смерть на Донбасі високопоставленого росіянина угруповання "Патріот" заскочила "гібридів"

середа, 28 жовтень 2020, 16:00

Попрощався з життям російський найманець, командир угрупування "ДНР" "Патріот". На Донбас вбивати українців "Бард" приїхав з російського міста Брянська. Про смерть "туриста Путіна" розповів в Twitter відомий блогер Necro Mancer з посиланням на повідом...

"Румыны хорошо помнят Чаушеску, и до чего может дойти страна, когда коррупция и непотизм становятся нормой для власти", - Береза

середа, 28 жовтень 2020, 15:28

"В ноябре 2017 года боле сотни тысяч румын вышли на улицы Бухареста. В Клуж-Напока, Констанца, Яссы, Сибиу прошли митинги, на которые вышли тысячи местных жителей", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. "Причи...