Ніякої операції у Кім Чен Ина не було, - західні ЗМІ

В органах державної влади Південної Кореї взагалі ніколи не вірили інформації про проблеми зі здоров'ям у Кім Чен Ина.

У той же час невідомо досі, чому Кім Чен Ин настільки довго був відсутній на публіці, в зв'язку з чим з'явилися чутки про його "смерть" після перенесеної операції на серці. Однак ніякої операції у Кім Чен Ина, як пише Рolitico, не було. Принаймні таку заяву зробили в канцелярії президента Південної Кореї, повідомляють Патріоти України.

Як ЗМІ дізналися від анонімного джерела в канцелярії, в органах державної влади Південної Кореї взагалі не вірили інформації про проблеми зі здоров'ям у Кім Чен Ина. Однак джерело не розповіло, на підставі яких фактів робилися такі висновки. Втім, акцентує видання, і раніше саме південнокорейські джерела були найбільш обережними у трактуванні причин тривалої відсутності Кім Чен Ина в публічному просторі, непояви його навіть на важливих заходах, в яких лідер Північної Кореї повинен був брати участь і за традицією, і згідно з протоколом.

І раніше південнокорейські відомства стверджували, що на підставі наявних у них даних вони дійшли висновку про те, що на території їх північного сусіда не відбувається нічого екстраординарного. Видання також зазначає, що це вже не перший випадок, коли Кім Чен Ин надовго зникав з поля зору публіки. "У 2014 році, коли він з'явився після шеститижневої перерви, він ходив із ціпком і використовував електричний візок. Сюжет, наданий Північною Кореєю в суботу (2 травня - ред.), показав, що Кім їхав на електричному візку, аналогічному тому, який він використовував в 2014 році, коли у нього, як повідомлялося, була травма щиколотки", - зазначає видання.


Президент України прибув до США. На Зеленського чекає виступ з найзначнішої трибуни світу

вівторок, 21 вересень 2021, 0:34

Заплановано, що президент виступить на загальних дебатах Генасамблеї ООН. Також він зустрінеться із лідерами інших держав та представниками міжнародних організацій, представниками бізнесу та українською громадою у США. . Раніше повідомлялось, що Зел...

"Підрізати крила" Розумкову, "наростити" Стефанчуку: Монобільшість прагне змінити керівника апарату ВРУ

вівторок, 21 вересень 2021, 0:06

Фракція "Слуга народу" вирішила ініціювати призначення голови апарату Верховної Ради начебто через те, що апарат вже рік працює без постійного керівника. Про це заявила речниця фракції Юлія Палійчук у Telegram, зазначають Патріоти України. Пряма мова: ...