
США надалі заохочуватимуть союзників до посилення стримування Росії у Чорноморському регіоні, це передбачає Стратегія національної оборони Штатів. Про це заявила помічниця міністра оборони США з питань стратегії, планів та можливостей Мара Карлін.
Пряма мова: "Ми надалі заохочуємо поглиблення взаємодії між чорноморськими союзниками та партнерами з метою стримування, а також захисту від поточної агресії Росії в Україні та в ширшому Чорноморському регіоні".
За словами Карлін, взаємодія США із союзниками включає розширення обміну інформацією з метою загальної оцінки ситуації в морській сфері та за її межами, що є основою Стратегії національної оборони США.
Вона наголосила, що Штати продовжать співпрацювати із партнерами по НАТО над модернізацією у військовій сфері з метою протидії російській воєнній загрозі в Чорноморському регіоні, зокрема шляхом посилення позицій та проведення навчань.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...