Ніж у спину: Данія знов заблокувала будівництво "Північного потоку-2"

Данська апеляційна рада з проблем навколишнього середовища і продовольства відкликала дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік - 2" на території країни. Про це повідомив 3 червня польський інформаційний портал Biznes Alert, передають Патріоти України.

Два роки тому, 12 липня 2019 року Данське агентство охорони навколишнього середовища видало дозвіл на будівництво наземної ділянки трубопроводу через територію країни. Після рішення апеляційної ради з проблем навколишнього середовища і продовольства Данії, яке було прийнято 31 травня, роботи повинні бути припинені.
"Я жалкую про це рішення. Коли в 2019 році ми отримали екологічний дозвіл від властей щодо "Північного потоку - 2", була підтверджена необхідність продовження робіт по ряду заходів, що забезпечують сприятливі умови життя для деяких видів дрібних тварин, які мешкають на узбережжі. З тих пір ми продовжуємо працювати над заходами щодо захисту цих тварин, але апеляційна рада стверджує, що всі ці заходи повинні бути повністю дотримані до видачі екологічного дозволу", - прокоментував ситуацію заступник директора і керівник відділу будівельних проектів данської компанії Energinet Маріан Кааг.
Довжина наземної ділянки газопроводу "Північний потік - 2" на території Данії складає приблизно 210 км.

Йде активна підготовка: У ЗСУ розповіли, коли українські військові погонять окупантів з Донбасу

середа, 30 листопад 2022, 8:58

Українські військові підуть у потужний контрнаступ на Донбасі і відкинуть ворога. Це може відбутися так блискавично, як це було на Харківщині. Про це заявив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий, передають Патріоти України. Він зазначив, що ...

Російські пропагандисти заявили, що символ Z придумав Сталін в 1941 році - насправді ним позначено абзац (відео)

середа, 30 листопад 2022, 8:47

Російські пропагандисти намагаються вигадати нові сенси для своєї окупаційної символіки, щоб надати їй більшої значущості. Так, кореспондент телеканалу "Звезда" видав, що символ Z нібито вигадав Йосип Сталін, передають Патріоти України. Його пропаганди...