
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров традиційно намагається зняти з Росії відповідальність за вбивства - на цей раз Навального. Він звинувачує в цьому Німеччину. Про це він заявив під час спілкування з так званою російською пресою, передають Патріоти України.
За його словами, ніхто не знає, що з опозиціонером зробили в Німеччині, де виявили, що він був отруєний “Новачком”. “Якщо говорити, конкретно, про Навального. Ніхто не знає, що з ним зробили на території Німеччини. Пам'ятайте, коли йому стало погано у літаку – негайно літак було приземлено. Німці на прохання подружжя попросили його терміново забрати. Коли він опинився в Німеччині, у цивільній клініці нічого не знайшли у нього з того, в чому нас звинувачували. Перевели до клініки Бундесверу і вже там визначили, що якийсь “Новичок” виявлений у його організмі”, – сказав Лавров.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...