
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров традиційно намагається зняти з Росії відповідальність за вбивства - на цей раз Навального. Він звинувачує в цьому Німеччину. Про це він заявив під час спілкування з так званою російською пресою, передають Патріоти України.
За його словами, ніхто не знає, що з опозиціонером зробили в Німеччині, де виявили, що він був отруєний “Новачком”. “Якщо говорити, конкретно, про Навального. Ніхто не знає, що з ним зробили на території Німеччини. Пам'ятайте, коли йому стало погано у літаку – негайно літак було приземлено. Німці на прохання подружжя попросили його терміново забрати. Коли він опинився в Німеччині, у цивільній клініці нічого не знайшли у нього з того, в чому нас звинувачували. Перевели до клініки Бундесверу і вже там визначили, що якийсь “Новичок” виявлений у його організмі”, – сказав Лавров.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....