Новий поворот: Партія Вакарчука "Голос" відмовилась від посади віце-спікера нової Верховної Ради

Жоден із представників партії "Голос" не займатиме посаду заступника голови Верховної Ради IX скликання. Про це заявив заступник голови партії "Голос" Ярослав Юрчишин, повідомляють Патріоти України.

Як пояснив обраний депутат, посада віце-спікера "має переважно церемоніальні позиції". "Тому у цьому випадку нас не цікавить політична посада – нас цікавлять професійні посади", – наголосив Юрчишин.

Він додав, якби "Голосу" пропонували позицію першого віце-спікера Ради, яка має не тільки політичні, але й управлінські функції, то "за таку посаду можна було б поборотися". За його словами, гідні кандидатури на посаду з такими функціями у "Голосу" є.

Водночас Юрчишин зауважив, що на посаду заступника голови ВР у нинішньому вигляді можуть претендувати лише ті політичні сили, "для яких політичне позиціонування є більш важливим, аніж професійне".

Резонанс тижня. Закликав відректися від "русского мира": На Росії раптово помер відомий політик

п’ятниця, 22 листопад 2019, 16:30

Ісаєв здобув популярність в Україні після того, як в прямому ефірі на «Росія 1» закликав росіян відмовитися від «русского мира» і радянського минулого. Тоді Ольга Скабеева назвала його ідіотом. У Росії раптово помер лідер громадсько-політичного руху «Н...

"В минулому на нас чекає попелище, а не затишний дім. Поразки, а не звитяги. Руїна, а не ренесанс", - блогер

п’ятниця, 22 листопад 2019, 16:28

"Keep trying" –-таким був "вирок" професора Пола Бомонта, мого наукового керівника в Університеті Абердину, на драфт моєї дипломної. Хоча від кількості його виправлень на берегах тексту мерехтіло в очах, я дослухався поради професора і не припиняв знов...