
Росіяни все ще вважають, що армія РФ прийшла в Україну "боротися з нацистами", а не вбивати мирних жителів та обкрадати будинки. "Аполітичними" себе частіше називають молоді росіяни. Чергове відео з думками росіян щодо війни, розв'язаної Путіним, опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передають Патріоти України.
Зокрема, одна з росіянок впевнена, що після війни Україна стане "вторинною державою". "Україна стане вторинною державою, яка не буде ні в чому брати участь, а ми заберемо цю землю собі", - сказала росіянка.
Опитаний росіянин середнього віку заявив, що Росія "вальне нацистську падль і все, що там з нею пов'язане". За логікою цього пана, українські діти, вбиті окупантами, - теж "нацисти".
Ще одна росіянка заявила, що Росія "візьме під крило" Україну, а "Путін дасть українцям кращі умови життя".
Однак найбільш "доброзичливим" став останній герой відео. Він заявив, що Україну треба "стерти з лиця Землі". Ба більше, він ще й Польщі "пригрозив". "Треба її знести з лиця Землі. Для чого вона потрібна? А потім знести Польщу", - заявив росіянин.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...