Літаки в Лівію прибули з авіабази в Росії після транзиту через Сирію, де вони були перефарбовані, щоб замаскувати їх російське походження.

Росія нещодавно відправила винищувачі в Лівію, щоб підтримати воюючих в країні російських найманців. Про це повідомило у вівторок Африканське командування збройних сил США, посилаючись на свою оцінку, повідомляють Патріоти України.
"Російські військові літаки, швидше за все, будуть забезпечувати безпосередню авіаційну підтримку і вогонь в наступі для ПВК Вагнера, яка підтримує боротьбу Лівійської національної армії (ЛНА) проти міжнародно визнаного Уряду національної згоди", - йдеться в заяві американських військових.
У заяві йдеться, що літаки прибули з авіабази в Росії після транзиту через Сирію, де вони були перефарбовані, щоб замаскувати їх російське походження. Міноборони РФ поки не відповіло на прохання про коментар. Росія заперечує, що використовує найманців за кордоном.
У січні президент Росії Володимир Путін сказав у відповідь на запитання, б'ються чи в Лівії найманці, відомі як "група Вагнера", що якщо росіяни і є в цій країні, то вони не представляють державу і не фінансуються за рахунок РФ.
Місія ООН в Лівії засудила те, що назвала величезним припливом зброї і бійців в Лівію в порушення ембарго на поставки зброї.
Російські окупанти не полишають спроб атакувати українські позиції в районі Торецька, вдаючись до тактики «мотоциклетних наскоків». Проте, як свідчать останні дані, ці спроби залишаються марними і закінчуються для ворога лише втратами в живій силі та т...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.05.25 орієнтовно склали: