Росіяни намагаються закупити в Китаї безпілотники та засоби для боротьби з ними. У розпорядженні видання "Радио Свобода" опинився перелік їхніх технічних характеристик, передають Патріоти України.
Джерело у Збройних силах України підтвердило журналістам, що озброєння підходить для ближнього бою в зимових умовах.
За даними ЗМІ, у серпні кілька китайських міст відвідала група підприємців з компанії "Аэротэк". Вони вели переговори про масову закупівлю БПЛА для військових потреб, і дрони потрібні були терміново.
"Китайці пропонували організувати виробництво на території Росії, але такий варіант росіян не зацікавив", — передали у медіа.
У списку покупок представників "Аэротэк" були системи радіоелектронної боротьби для придушення БПЛА, а також апарати для польотів на невеликі відстані.
Бажані характеристики:
Також дрон мав отримувати сигнал керування та передавати відеосигнал на пульт й на відеоокуляри оператора на відстані до 500 м. Радіокерування квадрокоптером мало надійно забезпечуватись на відстані до 10 км, а сигнал та канал передачі відео повинні були мати захищене шифрування.
"Квадрокоптер не повинен містити модуль визначення координат супутникової навігації — тільки візуальний політ fpv", — передали у ЗМІ.
Необхідні параметри:
Росіяни хотіли, щоб дрон при втраті сигналу та супутникової навігації міг використати інерційну систему та повернутись до зони запуску. А в разі, якщо підключення до пульта відсутнє, міг сісти у домашній точці з похибкою до 50 м.
Також до корпусу мали були підключені блоки з камерами, обладнаними зумом, тепловізором та лазерним далекоміром.
Представники "Аэротэк" шукали комплект із детектора та рушниці для придушення частоти управління безпілотниками з:
Росіяни хотіли систему придушення сигналів роботи БПЛА типу "купол" з такими характеристиками:
Також гості з країни-агресорки питали щодо БПЛА-мішені чи хибної цілі для тренувань, її дальність польоту мала складати 20 км.
"Судячи з цього списку, їм потрібні дрони, здатні літати в -10 і -20 градусів. Отже, готуються до зими. Вантажність у три кілограми — під фугаси та гранати, щоб скидати на позиції противника", — пояснив співрозмовник видання у ЗСУ.
Журналісти з’ясували, що "Аэротэк" була зареєстрована в російській Рязані 7 липня цього року. Офіційна спеціалізація компанії — розробка програмного забезпечення та торгівля електронним обладнанням. Її директором є Андрій Доронін, але у Китаї інтереси фірми представляв дехто на ім’я Данило.
Як з’ясувало медіа, 51% "Аэротэк володіє Данило Худяков — син депутата Рязанської міської думи від партії "Единая Россия".
Російські загарбники в тимчасово окупованому Криму посилюють морські інженерні загородження у Балаклавській бухті для захисту від ДРГ, а також використовують стару базу підводних човнів для військових цілей. Про це інформує партизанський рух "Атеш", пе...
За кілька годин до інавгурації президента США Дональда Трампа кремлівський очільник Володимир Путін провів "незвичайну" нараду із постійними членами Ради безпеки Росії. Про це передає "Агентство.Новости", передають Патріоти України. "Незвичайною" нарад...