Окупанти не можуть прорвати оборону ЗСУ у двох населених пунктах Луганщини, - голова ОВА

Російські окупанти досі не змогли окупувати всю Луганську область, невелика частина регіону досі тримається. Загарбники не можуть пробити оборону ЗСУ в двох населених пунктах. При цьому поява на фронті західного озброєння та ураження важливих об'єктів у тилу російської армії сповільнили наступ ворога на Луганщині. Про це розповів очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

Станом на 15 липня, зазначив він, окупантам досі не вдалося вийти на адміністративні кордони Луганської області, про що як про доконаний факт відзвітував перед президентом РФ міністр оборони держави-агресора Сергій Шойгу ще 3 липня.

"Невелика частина території Луганщини тримається. Там ідуть бої, але вони йдуть на території області. Все, що досі заявляв Шойгу (міністр оборони РФ Сергій Шойгу. - Ред.) та інші якісь військові чиновники Росії - все виявилося черговим фейком. Так, контролюють вони майже всю територію Луганської області, однак на території двох населених пунктів ідуть тяжкі бої, пробити оборону наших збройних сил російська армія не може", - зазначив Гайдай.

Зламати опір Сил оборони росіяни не можуть попри значну перевагу у живій силі та артилерії. За словами очільника Луганської ОВА, із отриманням нашими військовими частини далекобійної артилерії і ураженням декількох ворожих складів із боєприпасами штурм росіян дещо сповільнився.

"Після того, як наші артилеристи завдяки західному озбороєнню почали набагато більше вражати об'єктів у глибокому тилу російської армії - переважно це командні пункти та склади з боєприпасами - ситуація дещо покращилась на лінії фронту", - підкреслив Гайдай.

Тяжкою залишається ситуація в окупованих містах Луганщини, зокрема у Сєвєродонецьку, який окупанти фактично знищили. "У Сєвєродонецьку за останні два роки реконструювали багато об’єктів, закупили громадський транспорт, залучалися інвестиції. Із початком російського вторгнення і знищенням окупантами міста Сєвєродонецьк залишили понад 100 тисяч осіб, а залишилось близько 10 тисяч", - зазначив Гайдай.

Водночас окупанти відчувають серйозний "кадровий голод". За словами очільника Луганської ОВА, вони постійно змінюють комендантів, бо місцеве населення не хоче з ними співпрацювати.

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...