
Російські загарбницькі війська сьогодні вночі завдали двох ракетних ударів по Харкову. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов під час Всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.
"Якщо ми говоримо про ніч, то знову по місту Харкову було завдано двох ракетних ударів - по Немишлянському та Індустріальному районах. Крім того, працювали РСЗВ "Смерч" та "Ураган". Якщо ми говоримо про область, то знову було завдано ударів по Харківскому, Чугуєвському районах. У Золочівському районі ворог "демілітарізував" дитячий садочок завдяки своїй артилерії. Крім того, по Лозівському району було завдано удар. На цей час маємо 4 цивільних, поранених від цих обстрілів", - сказав він.
Також він нагадав, що на півночі та північному сході області ведуться активні бойові дії, але там ворог успіхів не має.

Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...