
Російські загарбницькі війська сьогодні вночі завдали двох ракетних ударів по Харкову. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов під час Всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.
"Якщо ми говоримо про ніч, то знову по місту Харкову було завдано двох ракетних ударів - по Немишлянському та Індустріальному районах. Крім того, працювали РСЗВ "Смерч" та "Ураган". Якщо ми говоримо про область, то знову було завдано ударів по Харківскому, Чугуєвському районах. У Золочівському районі ворог "демілітарізував" дитячий садочок завдяки своїй артилерії. Крім того, по Лозівському району було завдано удар. На цей час маємо 4 цивільних, поранених від цих обстрілів", - сказав він.
Також він нагадав, що на півночі та північному сході області ведуться активні бойові дії, але там ворог успіхів не має.

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...