
Російські загарбницькі війська сьогодні вночі завдали двох ракетних ударів по Харкову. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов під час Всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.
"Якщо ми говоримо про ніч, то знову по місту Харкову було завдано двох ракетних ударів - по Немишлянському та Індустріальному районах. Крім того, працювали РСЗВ "Смерч" та "Ураган". Якщо ми говоримо про область, то знову було завдано ударів по Харківскому, Чугуєвському районах. У Золочівському районі ворог "демілітарізував" дитячий садочок завдяки своїй артилерії. Крім того, по Лозівському району було завдано удар. На цей час маємо 4 цивільних, поранених від цих обстрілів", - сказав він.
Також він нагадав, що на півночі та північному сході області ведуться активні бойові дії, але там ворог успіхів не має.

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...