
Окупаційній армії не вистачає особового складу, щоб атакувати Київ. Про це в ефірі телемарафону заявив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович, передають Патріоти України.
"Щоб атакувати Київ, росіянам потрібно перекинути сюди 30-50 тис. особового складу, а це неможливо, тому що загальний контингент по Україні складає 70 тис. Тобто їм треба повністю набирати армію з інших країн", - сказав Арестович.
Також він прокоментував ситуацію на різних операційних напрямках фронту. "Що стосується Київської області: від Броварів вони відійшли. Іванків ми звільнили, а Іванків і Чорнобиль - це єдиний шлях наступу з Білорусі. Сьогодні наші війська виженуть їх ще далі, тож ми зможемо сказати, що звільнили Київщину аж до білоруського кордону", - зазначив Арестович.
Також він повідомив, що РФ пробує перекинути війська з Київської області в Ізюм Харківської області. "Робимо тактичний контрнаступ на півдні. Складна ситуація на Чернігівщині та Маріуполі. В останньому тривають вуличні бої. Щодо півдня - особливо складно в зоні ООС та на Харківщині. Окупанти намагаються перекинути війська з Київщини в Ізюм з боку Бєлгорода, але постійно залишаються без пального, адже у Бєлгороді твориться щось чудернацьке, майже Чорнобаївка", - сказав Арестович.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...