Ольга Герасим'юк іде в бій: Нацрада перевірить телеканал Медведчука через ознаки розпалювання ворожнечі

Цікаве співпадіння, доки "ватний" електорат не повернувся від "Слуг" до рідного ОПЗЖ, влада воліла не чіпати промосковських "правдорубів", пишуть у мережі

Нацрада перевірить NewsOne через ознаки розпалювання ворожнечі

Національна рада з питань телерадіомовлення оголосила позапланову перевірку телеканалу "NewsOne" через ознаки розпалювання ворожнечі. Перевірка проходитиме у період з 8 по 19 лютого. Про це йдеться на сайті Нацради, зазначають Патріоти України.

Перевірку призначили через трансляцію передачі "Епіцентр української політики" за участі гостя - телеведучого В'ячеслава Піховшека. В ефірі телеканалу Піховшек висловлювався про "необхідність захисту російськомовного населення України".

"Висловлювання Піховшека мають ознаки безпосередніх та опосередкованих закликів до ненависті та нетерпимості, розпалення міжнаціональної ворожнечі", - пояснили в Нацраді.

Водночас ані ведуча передачі, ані інші творчі або редакційні працівники телеканалу не відреагували на висловлювання гостя та не припинили правопорушення.

"Не було висловлено своєї оцінки або альтернативної позиції з порушеного питання, представниками телеканалу не було висловлено занепокоєння або вибачення від офіційних представників ЗМІ, що може робити вплив мови ворожнечі на аудиторію значним", - додали в регуляторі.

Нагадаємо, у грудні Нацрада висловила попередження телеканалу "НАШ" через трансляцію прес-конференції російського президента Володимира Путіна.

Принагідно пригадаємо, що лише кілька місяців тому екстелеведуча "плюсів" Ольга Герасим'юк плідно і неодноразово перевіряла телеканал "Прямий" та інші, котрі пов'язують з патріоотичною опозицією до режиму Зеленського, за президенства котрого вона і отримала свій відповідальний пост.

Лаврову буде важко: Сенат США затвердив проукраїнського Ентоні Блінкена на посаду державного секретаря США

вівторок, 26 січень 2021, 21:19

Пан Блінкена послідовний прихильник надання Україні летальних озброєнь для захисту від російської агресії. Також він заявив про необхідність переглянути зовнішню політику, що проводилася адміністрацією Дональда Трампа, включаючи вихід з ядерної угоди з...

Назвав колаборанткою: Чорновіл вивів з себе Єгорову, вона влаштувала істерику (відео)

вівторок, 26 січень 2021, 21:14

Єгорова в ефірі спробувала повторити улюблений фейк російської пропаганди про те, що Майдан нібито був "переворотом". Чорновіл відреагував різко. "Слухайте, ну, це вже виходить за будь-які межі! (...) Не дає мені слова сказати! Тільки російська пропага...