Операція "Аншлюс": Наближчий до Путіна "демократ" розповів, чому Х*йло пішло на чергові 4 роки царювання

Голосування серед росіян за поправки до Конституції, в яких враховано так зване "обнулення", відбудеться 1 липня.

Олексій Венедиктов. Фото: РБК.

Стало відомо, що змусило російського президента Володимира Путіна в екстреному порядку міняти Конституцію і застосувати так зване "обнулення" термінів. Головний редактор радіостанції "Ехо Москви" Олексій Венедиктов розповів, що російські еліти почали думати про наступника Володимира Путіна, коли провалився план об'єднання Білорусі і Росії в одну державу, передають Патріоти України.

За словами Венедиктова, Путін був впевнений, що цей сценарій спрацює і він зможе обратися на чолі однієї великої держави на новий термін. Але після провалу переговорів російські еліти почали вирувати. "Це зрозуміло все оточення, що у нього начебто йде останній термін, союзу з Білоруссю - немає, і він - "кульгава качка" так, ще чотири роки, але вже треба шукати... збиратися навколо спадкоємця / спадкоємців", - заявив російський журналіст.

На думку Венедиктова, саме цим пояснюється те, як Путін почав "ламати" Росію через коліно, побоюючись розвитку непередбачених сценаріїв. "Ось те ж саме і тут. Якщо ви хотіли мою думку і моє знання, - ось воно таким чином зроблено. Тому він почав ламати через коліно своїх і всю країну. Ну що, ні, чи що? Ламає через коліно. Він просто поспішав, це очевидно", - зазначив він. Журналісти нагадують, що голосування серед росіян за поправки до Конституції, в яких враховано так зване "обнулення", відбудеться 1 липня. Серед росіян йде дискусія про те, щоб голосувати проти поправок або взагалі проігнорувати голосування.

Хотів евакуюватися разом із пересічними громадянами: Азербайджан затримав на кордоні "ексглаву" Нагорного Карабаху мільярдера Варданяна (фото)

середа, 27 вересень 2023, 14:00

На кордоні з Азербайджаном затримали колишнього «главу уряду» невизнаного Нагірного Карабаху мільярдера Рубена Варданяна. Він хотів виїхати до Вірменії на тлі масової евакуації з регіону. Спочатку про це повідомили російські пропагандисти, потім допис ...

"Є й інші задуми, які реалізуються": Зеленський повідомив про просування ЗСУ на Донецькому напрямку

середа, 27 вересень 2023, 13:44

Українські Сили оборони мають просування на Донецькому напрямку. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Телеграмі за результатами селекторної наради, передають Патріоти України. «Щоденний селектор. Отримав звіти щодо ситуації на фронті, пост...