Орбан погрожує зірвати саміт лідерів ЄС із питаннями щодо допомоги Україні, - Bloomberg

Орбан погрожує зірвати саміт лідерів ЄС із питаннями щодо допомоги Україні, – Bloomberg

Прем'єр-міністр Угорщини та Віктор Орбан погрожує зірвати грудневий саміт лідерів Європейського Союзу, на якому обговорюватиметься допомога Києву та питання про початок переговорів щодо вступу України до ЄС, передають Патріоти Україниз посиланням на Bloomberg.

Як зазначається в публікації, на зустрічі дипломатів минулого тижня Угорщина заявила, що хоче провести "стратегічне обговорення" фінансової підтримки блоку Україні та того, як російські санкції вплинули на країни ЄС, перш ніж взагалі говорити про надання додаткової фінансової допомоги або зобов'язань у галузі безпеки.

Угорщина також блокує переговори щодо вступу України та середньостроковий огляд бюджету ЄС. Конфронтаційний тон Орбана припускає, що його більше не турбують погрози припинити фінансування з Брюсселя.

Макрон намагається усунути фон дер Ляєн з посади голови Єврокомісії, заради нового протеже

четвер, 25 квітень 2024, 8:15

Президент Франції Еммануель Макрон веде переговори з іншими лідерами Євросоюзу щодо можливості замінити Урсулу фон дер Ляєн на посту голови Єврокомісії. Про це у середу, 24 квітня, повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані джерела. . Зазначається...

Країни ЄС вагаються з наданням ППО Patriot Україні: ЗМІ дізнались причини

четвер, 25 квітень 2024, 8:05

Повідомляється, що виготовлення систем ППО займає багато часу, тому європейські країни не хочуть відмовлятися від своїх Patriot і ставити себе під загрозу, передають Патріоти України. Як повідомляє AP news, країни Євросоюзу, які мають системи ППО Patri...