Російський пропагандист вирішив на собі продемонструвати всю "легкість" у користуванні натівським озброєнням, взявши у поле шведський гранатомет АТ-4, повідомляють Патріоти України.
"Що коли спробувати зі шведського гранатомета АТ-4 вистрілити так само, як ми це робимо з РШГ-2 і РПГ-26?" - поцікавився росіянин. Він взяв гранатомет на праве плече, але щось пішло не так - пропагандиста ледь не вбило віддачею.
Росіянин відразу ж підшукав виправдання і зробив несподівані висновки: "Ось чому я кажу, що натівське озброєння - г*внище".
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...