Ось-ось може повторити долю попередника часів Сталіна: Улюблений міст Путіна може піти з льодоходом. Азовське море добре промерзло та засніжене

Ця весна стане першим справжнім випробовуванням для "будівництва сторіччя" Володимира Путіна. І навіть, якщо перший значний сув льоду в Керченській протоці не знесе конструкцію, кожен удар брила криги об опору стане заділом на майбутнє

Кримський міст між Росією і тимчасово окупованих півостровом незабаром чекає серйозне випробування. Азовське море цієї зими таки добряче замерзло, коли почнеться відлига, і величезна маса льоду почне рухатися в напрямку Чорного моря та назад з південним вітром, опорам мосту у м'якому дні доведеться тримати нелегкий іспит.
Льодохід може стати причиною руйнування конструкції, як це вже трапилось з приходом весни 1945 року з його попередником, зазначають Патріоти України.

Керченський (Кримський) міст

За даними метеорологів, у районі Кримського моста сформувалися півметрові замети. Весь цей сніг лежить і пресується на поверхні крижаного покриву. З приходом тепла брили льоду будуть переміщатися з Чорного в Азовське море і назад, попутно перевіряючи міст на міцність.
За словами журналіста Бориса Пенчука, міст виявився виключно літньою сполукою і може нормально використовуватися тільки в теплу погоду. Під час снігопадів новостворену стаціонарну переправу довелося закрити, незважаючи на те, що у Путіна обіцяли забезпечити конструкцію сучасними антіобмерзанням.
«Гарне буде випробування для Кримського моста і його опор. Купуємо попкорн і готуємося до «шоу», - резюмує журналіст у Facebook.

До такого ж висновку прийшли російські медіа. «Закрыли движение по Крымскому мосту — его защищенности не хватило чтобы противостоять непогоде. А ведь при открытии шла речь о какой-то супер-пупер противообледенительной системе… И где она? Проектировщики даже парковочные площадки не предусмотрели», - обурюються кореспонденти видання «Аргументи тижня - Крим».
Нагадаємо, раніше колишній віце-прем'єр Криму Андрій Сенченко пояснював, що ситуація в районі мосту - «як на вулкані», а техногенна аварія - це тільки питання часу. Сезонні фактори як то льодохід, шторми і врешті землетруси прискорюють неминуче.

"Слуга" Аллахвердієва отримала в подарунок понад 5 млн гривень і дорогий годинник

четвер, 16 вересень 2021, 18:41

Народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Аллахвердієва задекларувала грошовий подарунок на суму 5,3 млн гривень. Кошти вона отримала від такого собі Суріна Валерія Володимировича. Про це йдеться на сайті Національного агентства із запобігання корупці...

Відключення від SWIFT і крах "Північного потоку-2": У Європарламенті закликали ЄС завдати рішучого удару по Росії

четвер, 16 вересень 2021, 15:53

Євросоюз повинен дотримуватися жорсткої позиції щодо РФ і не вести з нею оптимальні торговельні відносини допоки, доки не буде відновлена територіальна цілісність України, Молдови та Грузії. Брюсселю слід приготуватися до заклику відключити Росію від S...