Ось-ось може повторити долю попередника часів Сталіна: Улюблений міст Путіна може піти з льодоходом. Азовське море добре промерзло та засніжене

Ця весна стане першим справжнім випробовуванням для "будівництва сторіччя" Володимира Путіна. І навіть, якщо перший значний сув льоду в Керченській протоці не знесе конструкцію, кожен удар брила криги об опору стане заділом на майбутнє

Кримський міст між Росією і тимчасово окупованих півостровом незабаром чекає серйозне випробування. Азовське море цієї зими таки добряче замерзло, коли почнеться відлига, і величезна маса льоду почне рухатися в напрямку Чорного моря та назад з південним вітром, опорам мосту у м'якому дні доведеться тримати нелегкий іспит.
Льодохід може стати причиною руйнування конструкції, як це вже трапилось з приходом весни 1945 року з його попередником, зазначають Патріоти України.

Керченський (Кримський) міст

За даними метеорологів, у районі Кримського моста сформувалися півметрові замети. Весь цей сніг лежить і пресується на поверхні крижаного покриву. З приходом тепла брили льоду будуть переміщатися з Чорного в Азовське море і назад, попутно перевіряючи міст на міцність.
За словами журналіста Бориса Пенчука, міст виявився виключно літньою сполукою і може нормально використовуватися тільки в теплу погоду. Під час снігопадів новостворену стаціонарну переправу довелося закрити, незважаючи на те, що у Путіна обіцяли забезпечити конструкцію сучасними антіобмерзанням.
«Гарне буде випробування для Кримського моста і його опор. Купуємо попкорн і готуємося до «шоу», - резюмує журналіст у Facebook.

До такого ж висновку прийшли російські медіа. «Закрыли движение по Крымскому мосту — его защищенности не хватило чтобы противостоять непогоде. А ведь при открытии шла речь о какой-то супер-пупер противообледенительной системе… И где она? Проектировщики даже парковочные площадки не предусмотрели», - обурюються кореспонденти видання «Аргументи тижня - Крим».
Нагадаємо, раніше колишній віце-прем'єр Криму Андрій Сенченко пояснював, що ситуація в районі мосту - «як на вулкані», а техногенна аварія - це тільки питання часу. Сезонні фактори як то льодохід, шторми і врешті землетруси прискорюють неминуче.

"Недолго музыка играла, недолго фраер танцевал": Новий канал команди Медведчука почав роботу і був відключений

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:15

Телеканал "Перший незалежний" відключили від мовлення на супутнику і зараз відключають у кабельних мережах. Канал розпочав мовлення о 18:00, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Детектор медіа". Мовлення запустили через супутник, і на YouTub...

"Вуличне" правосуддя та вирок Стерненку: "Свобода слова" Савіка Шустера (онлайн-трансляція)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:58

У студії обговорять, хто такий Сергій Стерненко, хто може бути зацікавлений у вуличних заворушеннях, справи проти топ-менеджерів ПриватБанку, список санкцій. Також гостями програми стануть секретар РНБО України Олексій Данілов, керівник Одеської обласн...