Осколки падають на житлові будинки: "Апокаліпсис, бл*дь, і жопа тебе будет". - Потужні вибуху в окупованому Донецьку з коментарями "корінного народу Домбасу" (відео 16+)

В місті вибухнув склад із російськими боєприпасами.

У непідконтрольному Україні Донецьку стався потужний вибух. За словами українських військовослужбовців, в місті вибухнув склад із російськими боєприпасами. Відео з місця подій публікує у себе на каналі в Telegram офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц, передають Патріоти України.

У коментарі до відео він пише: «У ватрушек несподівано рвонув склад боєприпасів в окупованому Донецьку». На відео один місцевих жителів зазначає, що осколки від боєприпасів падали на житлові будинки.

Вочевидь про цей самий епізод з власним відео та більш конкретною локацією оповідає інший свідок, під ніком Хочу Домой.

НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні: Американський дипломат назвав причину і розповів, чого чекати далі

субота, 15 травень 2021, 23:44

НАТО не квапиться виконувати свою обіцянку про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі, оскільки побоюється спровокувати президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив американський дипломат Александр Вершбоу під час Київського б...

"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...