"Вік Leopard 1A5 представляв проблему. Більшість танків насправді належали німецькій фірмі Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft і простояли на складі протягом двох десятиліть. Вони потребували ремонту", - йдеться у публікації.
У результаті було ухвалено рішення звернутися за допомогою до музеїв. Адже, як зазначив начальник штабу ЗС США, майор Кім Фонсека, було не так багато часу. І щоб навчання українських бійців розпочалося негайно, три музеї надали для цього шість робочих танків.
Через чотири місяці німецький виробник танків Rheinmetall почав постачати відремонтовані, практично нові Leopard 1A5. Десять з них відразу відправили в Україну, решту поставили для навчання військових.
Нагадаємо, 8 вересня стало відомо, що Україні передали перші танки Leopard 1А5 від Данії, Нідерландів та Німеччини."10 танків Leopard 1 вже на території України, і ще більше - на підході. Тепер вони можуть стати частиною наступу, який українці ще тільки починають. Робота, що ведеться з весни, не припиняється", - повідомили у Командуванні оборони Данії.
Також повідомлялося, що паралельно данські та німецькі інструктори навчають українських військовослужбовців, процес проходить у тісній співпраці з перекладачами та представниками танкової промисловості Німеччини.
Балістична ракета середньої дальності "Орешник", якою РФ 21 листопада атакувала Дніпро, була створена "підступними" порушниками Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року. Про це пише Forbes, передають Патріоти України. Жур...
За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли домогтися переваги в повітрі над Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у X (Twitter). "О...