Оце так: У Бундестазі не підтримали пропозицію розширити допомогу Україні і надати ракети Taurus

У Бундестазі не вистачило голосів, аби підтримати пропозицію щодо розширення військової допомоги Україні. Таким чином німецька влада в черговий раз відклала питання про передачу українській армії крилатих ракет повітряного базування Taurus, передають Патріоти України.

За передачу Україні цих ракет проголосували лише 182 депутати. При цьому 480 людей проголосували проти, а ще 5 – утрималися. Про це повідомляє Rheinische Post.

Постачання німецьких крилатих ракет Taurus Україні в Бундестазі активно просуває лідер Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц. Його політична сила винесла на голосування проєкт, у якому прямо згадувалась ця німецька система озброєння.

Мерц закликав депутатів коаліції приєднатися до цієї пропозиції, проте парламентська більшість не підтримала ініціативу.

"Україна досі не отримує повної кількості ресурсів, які їй терміново необхідні для ефективного стримування агресивної війни Росії", – сказав Мерц.

Напередодні під час дебатів у Бундестазі лідер ХДС Мерц наголосив на актуальності поставок Україні крилатих ракет Taurus. У зверненні до членів коаліційних фракцій він заявив, що Німеччина нарешті має поставити ЗСУ ці системи озброєння.

Також він зазначив, що Німеччина має винести уроки з історії та пам'ятати, що спроби "умиротворення режиму, який більше не дотримується будь-яких норм міжнародного права", мають протилежний ефект.

Більше того, депутати ХДС закликали визнати Росію "екзистенційною загрозою". Мерц також підкреслив, що необхідне подальше посилення санкцій проти країни-агресора і виступив за передачу Україні заморожених російських активів.


"Соколам путіна" дуже страшно коли стріляють у відповідь: Сили оборони змусили другий Ту-22 замість атаки України тікати подалі вглиб росії - розвідка

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:55

Під час атаки російських бомардувальників Ту-22М3 один з них був збитий, а другий поспішив розвернутися. Про це розповів представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Андрій Юсов у ефірі Радіо Свобода в п’ятницю, 19 квітня. . "Зн...

Кадри не лише з Непалу: Речник ЗСУ повідомив, кого окупанти женуть у наступ на Часів Яр

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:43

Під час наступу на Часів Яр Донецької області російська окупаційна армія зазнає значних втрат, а в полон потрапляють іноземні найманці з Непалу та Шрі-Ланки. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" підполковник Наз...