З трибуни Алієв звинуватив Вірменію у веденні агресивної політики з 1980-х років.
"Території Азербайджану перебувають під окупацією близько 30 років. 100 тисяч азербайджанців, які проживали в той час в нинішній Вірменської республіці, були вигнані зі своїх земель. Зангезур, Гейча, Єреван - наші історичні землі. Наш народ століттями жив на цих землях", - заявив Алієв.
«Відтепер боротьба, що велася на політичному та військовому полях, триватиме на багатьох різних фронтах… Якщо вірменський народ зробить відповідні висновки з подій у Карабаху, це буде початком нової ери в цьому регіоні», - сказав Ердоган.
У параді на площі Азадлиг (площа Свободи) взяли участь понад три тисячі військовослужбовців, було залучено близько 150 одиниць бойової техніки, у т.ч. турецькі БПЛА. У парадному розрахунку разом з азербайджанськими військовослужбовцями крокували військові ЗС Туреччини.
На початку церемонії хвилиною мовчання було вшановано загиблих.
Пролітаючи над Баку, військові літаки залишили в небі димову завісу у вигляді прапора Азербайджану, на бойових вертольотах були вивішені прапори Азербайджану й Туреччини.
Варіант негайного припинення вогню на поточній лінії зіткнення з наступним обговоренням подальших кроків Москву «не влаштує». Про це на зустрічі із главою МЗС Туреччини Хаканом Фіданом заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, повідомляють Пат...
Литовський президент Гітанас Науседа запропонував зафіксувати 1 січня 2030 року датою вступу України до Європейського Союзу, передають Патріоти України. Очільник держави відзначив, що зараз настав час лідерства і європейці повинні взяти на себе відпові...