Вектор підготовки експериментальної бригади спрямують на нарощування бойових спроможностей щодо оперативної сумісності з військовими частинами держав – членів Альянсу. А сам експеримент розпочнеться у липні 2020-го й триватиме два роки.
Упродовж усього циклу підготовки бригада не братимуть участі в проведенні операції Об’єднаних сил. Натомість, її постійно залучатимуть до різного роду міжнародних навчань та заходів.
– Наразі всі військові частини ЗСУ здійснюють як індивідуальну, так і колективну підготовку згідно зі стандартами НАТО. Відмінність лише в тім, що ми готуємося відповідно до нашої організаційно-штатної структури. Експериментальну бригаду переведуть на штат, який застосовується в арміях Альянсу, – зазначив офіцер.
Тобто загальновійськовий натовський командир розуміє, що його бригада здатна здійснювати оборону на лінії фронту до 20 км. З тактико-технічними характеристиками наших підрозділів він не знайомий. Тож, щоб успішно застосовувати у спільних операціях українську бригаду, вона має відповідати організаційно штатній структурі військових частин НАТО.
Як підсумок, сплановано мати боєздатну та взаємосумісну бригадну тактичну групу, яка відповідатиме натовським стандартам і буде спроможна вести бойові дії в усіх основних видах бою, як на території нашої держави, так і за її межами.
У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони розповіли про новинку, яку застосували під час відбиття російської атаки у ніч на 29 березня 2025 року. Йдеться про експериментальну новітню систему "дрон проти дрона". Про це повідомляє пресслужба р...
Ввечері 28 березня російські війська здійснили масовану атаку на Дніпро дронами, через що у місті виникло кілька пожеж. Згорів і банкет-хол готельно-ресторанного комплексу Бартоломео. Генеральний менеджер комплексу Юрій Ноздьоркін повідомив Суспільному...