
У Німеччині Бундесвер розіслав перші 5 тис. листів для первинного відбору на військову службу. Їх найближчим часом отримають усі громадяни, яким із 1 січня 2026 року виповнилося 18 років. Про це повідомляє Bild, передають Патріоти України.
Так, у країні фактично стартувала нова модель військової служби. За її допомогою влада планує збільшити чисельність армії. Надалі Бундесвер має намір надсилати близько 12 500 таких листів щотижня.
У листах містяться QR-код і 16-значний код доступу до онлайн-анкети під назвою «Військова служба». Чоловіки зобов’язані заповнити анкету протягом чотирьох тижнів, для жінок участь є добровільною.
У разі ігнорування спочатку надішлють повторний лист рекомендованою поштою. Якщо реакції не буде, може загрожувати штраф до тисячі євро. Анкета містить 14 запитань – про освіту, фізичну підготовку та зацікавленість у службі. Найбільш мотивованих і придатних кандидатів запросять на медичний огляд.
З 1 липня 2027 року через медкомісію мають проходити вже близько 300 тисяч 18-річних чоловіків кожного року народження. Для цього Бундесвер планує відкрити 24 нові центри відбору.
Міністр оборони Борис Пісторіус хоче збільшити чисельність армії з 184 тисяч до 270 тисяч військових до 2035 року.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....