Пєсков знов "несет пургу": Туреччина спільно з Росією братиме участь у контролі перемир’я в Карабасі, - Ердоган

Реджеп Ердоган також запропонував застосувати в Сирії механізм, схожий на той, що необхідно застосувати в Карабасі.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган в розмові з російським колегою Володимиром Путіним заявив, що Анкара візьме участь в роботі місії з контролю за перемир’ям в Карабасі. Про це повідомляє турецький телеканал TRT Haber, передають Патріоти України.

“Туреччина разом з Росією візьме участь в роботі місії зі спостереження за припиненням вогню в звільнених районах Карабаху”, – заявив Ердоган.

Зазначається, що спостереження буде здійснюватися за допомогою спільного підприємства, яке буде створено на обумовленій Азербайджаном території. Ердоган також запропонував застосувати в Сирії механізм, схожий на той, що необхідно застосувати в Карабасі.

“Необхідним є створення коридору між Азербайджаном і ексклавом Нахічевань, а також повернення переміщених азербайджанців в їх будинки”, – сказав Ердоган. “Такі ж механізми можуть бути застосовані в Сирії”, – сказав турецький лідер.

Нагадаємо, нещодавно прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, нібито турецьких миротворців у Карабасі не буде.

Французи показали, як працюють артилерійські установки CAESAR на фронті в Україні (відео)

неділя, 5 лютий 2023, 13:29

Французькі журналісти показали роботу артилерійських установок CAESAR на передовій Україні. Ці САУ допомагають нищити ворога поблизу Вугледару, де активізувався наступ російських військ. Відповідне відео показали в ефірі французького телеканалу Francei...

Знайшли таксі і хутко зникли: Під Воронежем з ешелону втекли шестеро "мобіків"

неділя, 5 лютий 2023, 12:45

Шестеро російських мобілізованих втекли з військового ешелону у Воронезькій області. Через тих, хто втік, посилюють пости ДПС у Москві та Підмосков'ї, інформують Патріоти України. Як повідомляє російський Телеграм-канал "База", "мобіки" вийшли з поїзда...