Пєсков знов "несет пургу": Туреччина спільно з Росією братиме участь у контролі перемир’я в Карабасі, - Ердоган

Реджеп Ердоган також запропонував застосувати в Сирії механізм, схожий на той, що необхідно застосувати в Карабасі.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган в розмові з російським колегою Володимиром Путіним заявив, що Анкара візьме участь в роботі місії з контролю за перемир’ям в Карабасі. Про це повідомляє турецький телеканал TRT Haber, передають Патріоти України.

“Туреччина разом з Росією візьме участь в роботі місії зі спостереження за припиненням вогню в звільнених районах Карабаху”, – заявив Ердоган.

Зазначається, що спостереження буде здійснюватися за допомогою спільного підприємства, яке буде створено на обумовленій Азербайджаном території. Ердоган також запропонував застосувати в Сирії механізм, схожий на той, що необхідно застосувати в Карабасі.

“Необхідним є створення коридору між Азербайджаном і ексклавом Нахічевань, а також повернення переміщених азербайджанців в їх будинки”, – сказав Ердоган. “Такі ж механізми можуть бути застосовані в Сирії”, – сказав турецький лідер.

Нагадаємо, нещодавно прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, нібито турецьких миротворців у Карабасі не буде.

"Не хочемо, щоб вони насолоджувалися створеними нами цінностями": Російських туристів перестануть пускати в найпопулярніше місце в Литві

субота, 13 серпень 2022, 19:14

В Литві власники Пакруойського маєтку, яке є найбільшим з подібних збережених споруд в країнах Балтії, з 12 серпня закрили вхід для російських туристів. Про це повідомляє портал Delfi, передають Патріоти України. У маєток щорічно приїжджають сотні тися...

"Це не наша війна і нас там немає": Хезболла відреагувала на інформацію щодо рекрутування ліванських воїнів росіянами

субота, 13 серпень 2022, 18:59

Ігор Осташ, надзвичайний і повноважний посол України в Лівані, зазначив, що серед військових найманців на російському боці є невелика кількість сирійців, а щодо ліванських боєвиків, то можемо однозначно говорити, що таких майже немає, передають Патріот...