"Після виборів президента другий місяць цілковите безвладдя. Місцеві політики роблять, що хочуть", - Сергій Жадан

У Харкові та всій Україні напередодні виборів підігрівається і проукраїнська частина суспільства, і проросійська.

Сергій Жадан. Фото: MyKharkov.info.

Харківська влада у червні ухвалила рішення про перейменування проспекту Петра Григоренка на честь радянського маршала Георгія Жукова, а днями відновила знесений пам'ятник останньому. Це піар-хід міського голови Кернеса. Про це говорить в інтерв'ю письменник Сергій Жадан, передають Патріоти України.

"Геннадій Адольфович готується до виборів, намагається підігріти й консолідувати свій і без того стабільний електорат. У країні фактично панує безвладдя. Порушивши закон, він нічим не ризикує (за поширення і публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму представнику влади загрожує позбавлення волі на 5-10 років. - ред.). Кернес ніколи не приховував своїх поглядів. Хоча п'ять років змушений був підлаштовуватися під риторику Києва. Тепер у нього розв'язалися руки. Не має стримуватися", - пояснює він.

У Харкові та всій Україні напередодні виборів підігрівається і проукраїнська частина, і проросійська, вважає Сергій Жадан. "Це створює напругу. З моменту президентських перегонів атмосфера наелектризована. Думаю, це триватиме до завершення парламентської кампанії.

Але таке - по всій країні. Україна перебуває в зоні ризику. Після виборів президента в нас другий місяць цілковите безвладдя. Місцеві політики роблять, що хочуть. Центральна влада не дає притомних сигналів. Усі - у підвішеному стані", - додає письменник.

Джерело: Gazeta.ua

"Газовый джекпот, или Как США и Румыния вместе ударили по Путину", - експерт

четвер, 22 серпень 2019, 17:28

"Визит румынского президента в Вашингтон ознаменовал небольшую, но важную победу в американской "Большой газовой игре", - пише у своєму блозі Артем Філіпенко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Будущее Румынии и отношений Румынии с США очень...

Адвокат Трампа зустрічався з помічником Зеленського: Спливли цікаві подробиці

четвер, 22 серпень 2019, 17:12

Адвокат президента США Рудольф Джуліані мав зустріч з помічником президента України Андрієм Єрмаком у Мадриді та кілька разів розмовляв з ним по телефону протягом останніх тижнів. Джуліані підняв дві теми, які цікавлять президента США Дональда Трампа, ...