План Путіна - затягнути бої на сході України, він побоюється зближення Києва з ЄС і НАТО, - Расмуссен

Найбільший ризик для України - це затяжна війна з Росією. Приклади Південної Осетії, Криму, Донбасу і Придністров'я свідчать про те, що росіяни спеціалізуються на таких конфліктах, передають Патріоти України.

Глава Кремля Володимир Путін вважає, що поки на сході української держави буде тліючий або заморожений конфлікт, країна не зможе зробити крок вперед до НАТО і Євросоюзу. Путін не може здобути повноцінну перемогу, тому намагатиметься максимально затягнути ситуацію і уповільнити післявоєнну відбудову держави. Про це заявив колишній генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Андерс Фог Расмуссен.

"Перш за все, я вважаю, що наразі найбільший ризик - це тривалий конфлікт. Росіяни - майстри затяжних конфліктів. Ви тільки подивіться на Грузію - у Південній Осетії це триває з 2008 року, у Криму - з 2014-го на Донбасі теж. У Молдові, у Придністров'ї вони вже десятиліттями. Тому вони фахівці в цьому", - розповів він у інтерв'ю РБК-Україна.

За його словами, якщо військові дії на сході України затягнуться, післявоєнна відбудова країни ускладниться. Путіну не вдасться досягти поставлених цілей, тому його завдання – максимальне затягування конфлікту.

"Тому я думаю, що наразі найбільший ризик у тому, що його мета (Путіна) - це затягування конфлікту. Він не може здобути повну перемогу. Але з іншого боку, він просто намагатиметься тягнути це нескінченно", - підкреслив Андерс Фог Расмуссен.

"Замість Сирії відправили до України": Окупант поскаржився на обман командування та величезні втрати в армії РФ

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:44

Численні та стрімкі втрати серед особового складу російської армії окупантів в Україні провокують страх та небажання йти воювати за сумнівні переконання. Солдати пишуть рапорти на звільнення, але командування, яке отримало суворі вказівки з Кремля, не ...

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...