"По любому вылезет вся ме**ость, симоненки и витренки": Політолог попередив про ймовірні провокації через святкування 150-річчя Леніна

На думку Тараса Березовця, зараз українська влада не буде робити нічого, щоб запобігти провокаціям проросійських і прорадянськи налаштованих політиків і громадян на вулицях в кінці квітня цього року.
Тарас Березовець. Фото: скріншот з відео.

2020 рік стане роком, коли в Україні з розмахом можуть відзначати 150-річчя від дня народження засновника СРСР Володимира Леніна. Про це в своєму телеграм-каналі повідомив український політолог, журналіст і телеведучий Тарас Березовець, передають Патріоти України.

На думку експерта, зараз українська влада не буде робити нічого, щоб запобігти провокаціям проросійських і прорадянськи налаштованих політиків і громадян на вулицях в кінці квітня цього року. Разом з тим, за його словами, ніде зараз не проводять акції пам'яті за мільйонами жертв "червоного терору" і репресій в Радянському Союзі.

"По любому вылезет вся коммунистическая мерзость, симоненки и витренки. А где готовность государства? Где выставки о массовом терроре, голоде, репрессиях, миллионах замученных в СССР? Пустота да и только", - обурився політолог.

Володимир Ульянов, більш відомий як Ленін, народився 22 квітня 1870 року в Симбірську (нині Ульяновськ). Він є теоретиком марксизму, творцем СРСР і вождем так званої "Великої Жовтневої соціалістичної революції". Він помер 21 січня 1924 року в підмосковних Горках у віці 54 років.

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...

З архіву ПУ. "Зовсім дід ку-ку!": Путін зганьбився новим анекдотом на улюблену тему (відео)

понеділок, 23 листопад 2020, 23:55

Безглузді жартівливі висловлювання глави Росії Володимира Путіна щодо вирішення важливих питань з якості життя в очолюваній ним країні знову розлютили громадян. І змусили задуматися про нормальність його психічного здоров'я. Відео ще одного конфузу пре...