"Поїздка Володимира Зеленського, без урахування вартості перельоту з Києва, на відпочинок в Оман обійшлася як мінімум у 2,5 млн грн", - блогер

"Поїздка Володимира Зеленського, без урахування вартості перельоту з Києва, на відпочинок в Оман обійшлася як мінімум в 2,5 млн грн. Він зупинявся в кращому готелі країни Al Bustan Palace і жив в президентському люксі", - пише у своєму блозі Назар Приходько, передають Патріоти України, і продовжує:

"Готель у якому зупинявся Зеленський працює за системою харчування – тільки сніданки. Обідати і вечеряти тут можна за окремі чималі гроші. Вечеря в готелі коштує 1560 грн за людину. Вартість президентського номера в готелі складає 100 тис. грн на добу. Таким чином, вояж Зеленського обійшовся у 100 тисяч доларів.

Безумовно, на мене могли б накинутись після попередніх абзаців фанати Зеленського з криками "Може собі дозволити!" - так, може, проте у мене питання: він же ж там наче проводив робочі зустрічі? Значить, візит був офіційним? Чи це так - в барі зустрівся, "перетерли" і розбіглися? Ні. Мали б заздалегідь домовитись, скласти протокол зустрічей, так? Значить, візит був за рахунок платників податків. Чи все ж відпочивав? А чому ж тоді разом з ним був Єрмак без дружини?

Що не кажіть, а Оман вилазить Зеленському боком і вилазитиме надалі з більш сумними для нього наслідками. не дарма ж Пристайко 17.01. в Парламенті не зміг відповісти на питання про мету візиту Зеленського до Султанату Оман, а 20.01., на брифінгу, заявив, що "свого часу" все пояснить... Що значить "свого часу"? Нація хоче знати: що, не попередивши співгромадян, Президент України робив в країні, з якою у України немає дипломатичних відносин, яка є "країною-бензоколонкою" без жодних натяків на іноваційність економіки, а в геополітичному плані є союзником Ірану?

Кого привіз туди борт Мєдвєдчука, який звідти до Москви спочатку залетів, а потім вже до Києва? Що там робили Сурков і Рамзан Кадиров? Про які "спільні інвестиційні проекти" було домовлено з чиновниками другого рангу, чи закладений у Корці Рівненської області технопарк імені спочилого султана Кабуса ібн Саїда аль Саїда - це і була мета візиту?

Для Зеленського все тільки починається в цьому плані, і вже зараз зрозуміло: НІ ЧИМ позитивним для нього це не завершиться, як свого часу для Петра з Мальдівами, щоправда Петро просто втік під чужим ім'ям під час війни з Ложкіним бухать, а тут справа серйозніша. Набагато. Адже тут ще й державна політика присутня. І я не про зустрічі з другорядними чиновниками Оману зараз..."

Щонайменше шість "прильотів": У окупованому Бердянську пролунали вибухи

неділя, 28 травень 2023, 22:00

"Ще мінімум 5 влучань від ЗСУ по росіянських позиціях у Бердянській громаді! Російське ППО вчергове показало свою неефективність", - йдеться у повідомленні. При цьому офіційна влада міста закликала дочекатися подробиць та офіційного підтвердження від Г...

Фантастичні результати: Резніков розповів про ефективність британських ракет Storm Shadow

неділя, 28 травень 2023, 21:45

Ракети Storm Shadow, які Україна отримала від Британії, уже використовуються на фронті і влучають у всі цілі, які визначив Генеральний штаб ЗСУ. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. "Я можу ск...