
"60-річна Людмила народилася у селищі Миронівське (Донецька область), внутрішньо переміщена особа до села Манцівка (колишній Великобурлуцький, укрупнений Купʼянський район). Ця жінка вже бачила війну Росії проти України з 2014 року, але усе одно підтримувала "руський мир". Більш того, переїхала вона до Харківської області, а не до росіян", — написав він.
Головний слідчий Харківщини уточнив, що Великий Бурлук та села навколо нього окупували вже 25 лютого. З самого початку окупації Людмила підтримувала війну Росії проти України та окупаційну адміністрацію.
"П’ятого вересня, ще під час окупації, вона взяла участь у зйомках сюжету російського "Першого каналу", де розповіла про позитивні настрої щодо окупації, прославляла та виправдовувала дії представників Росії", — пояснив Болвінов.
Слідчі зібрали усі докази — відеоматеріали та свідчення місцевих мешканців і видали підозру Людмилі у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі строком від десяти до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...