
"60-річна Людмила народилася у селищі Миронівське (Донецька область), внутрішньо переміщена особа до села Манцівка (колишній Великобурлуцький, укрупнений Купʼянський район). Ця жінка вже бачила війну Росії проти України з 2014 року, але усе одно підтримувала "руський мир". Більш того, переїхала вона до Харківської області, а не до росіян", — написав він.
Головний слідчий Харківщини уточнив, що Великий Бурлук та села навколо нього окупували вже 25 лютого. З самого початку окупації Людмила підтримувала війну Росії проти України та окупаційну адміністрацію.
"П’ятого вересня, ще під час окупації, вона взяла участь у зйомках сюжету російського "Першого каналу", де розповіла про позитивні настрої щодо окупації, прославляла та виправдовувала дії представників Росії", — пояснив Болвінов.
Слідчі зібрали усі докази — відеоматеріали та свідчення місцевих мешканців і видали підозру Людмилі у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі строком від десяти до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...