"Це було найважчим політичним рішенням з тих, які мені доводилося ухвалювати", - ззначив прем'єр міністр Швеції Стефан Левен.
Він став першим шведським прем’єром, якому парламент країни висловив вотум недовіри. Після цього він мав два варіанти: або подати у відставку і надати можливість сформувати новий уряд, або оголосити дострокові вибори.
Левен вважає, що обрав найкращий варіант для країни, тому що, на його думку, вибори під час пандемії проводити не варто.
Після відставки прем’єра спікер парламенту розпочне консультації з партіями про те, хто з них зможе об’єднатися в коаліцію та сформувати новий уряд.
"Я все ще відкритий для пропозицій очолити уряд, який [парламент] буде готовий підтримувати. Моя партія і я готові поділяти відповідальність і продовжувати вести нашу країну вперед разом з іншими конструктивними політсилами", - сказав Левен.
21 червня шведський парламент оголосив вотум недовіри прем’єр-міністру Стефану Левен. За недовіру Левену проголосував 181 депутат, проти були 109, ще 51 депутат утримався. Загалом вотум підтримали чотири політсили.
Державна служба з надзвичайних ситуацій опублікувала поширюване в російських медіа відео атаки українських рятувальників у Херсоні. Відео розміщене на каналі ДержНС в телеграм, передають Патріоти України. "Херсон. ДСНС - державна служба надзвичайних си...
Рішення США зупинити постачання зброї Україні стимулювало російського диктатора Володимира Путіна масштабувати удари. На Україну чекає літо "жорстоких" та "нескінченних" атак. Про це йдеться у матеріалі The Wall Street Journal, передають Патріоти Украї...