"Це було найважчим політичним рішенням з тих, які мені доводилося ухвалювати", - ззначив прем'єр міністр Швеції Стефан Левен.
Він став першим шведським прем’єром, якому парламент країни висловив вотум недовіри. Після цього він мав два варіанти: або подати у відставку і надати можливість сформувати новий уряд, або оголосити дострокові вибори.
Левен вважає, що обрав найкращий варіант для країни, тому що, на його думку, вибори під час пандемії проводити не варто.
Після відставки прем’єра спікер парламенту розпочне консультації з партіями про те, хто з них зможе об’єднатися в коаліцію та сформувати новий уряд.
"Я все ще відкритий для пропозицій очолити уряд, який [парламент] буде готовий підтримувати. Моя партія і я готові поділяти відповідальність і продовжувати вести нашу країну вперед разом з іншими конструктивними політсилами", - сказав Левен.
21 червня шведський парламент оголосив вотум недовіри прем’єр-міністру Стефану Левен. За недовіру Левену проголосував 181 депутат, проти були 109, ще 51 депутат утримався. Загалом вотум підтримали чотири політсили.
Останнім часом Україна здійснила досить успішні удари по системах ППО в Криму і це може бути прелюдією до наступних більш потужних атак вглиб території півострова. Про це сказав в етері на Radio NV військовий експерт Павло Нарожний, передають Патріоти ...
Російські окупанти мають просування на Донеччині. Про це в етері "Radio NV" розповів колишній співробітник Служби безпеки України, військовий експерт Іван Ступак, передають Патріоти України. "На жаль, у нас є провали на фронті. Це в напрямку Костянтині...