Політичні "ігри": Зеленському і Порошенку вигідні дострокові вибори в парламент, - експерт

У Зеленського допускають сценарій дострокових виборів парламенту

Президенту України Петру Порошенку дострокові вибори парламенту ще більше цікаві, ніж Володимиру Зеленському. За короткий період кампанії різкого падіння рейтингу Зеленського не буде. Але й для Порошенка є свої плюси. Таку думку висловив політичний експерт Андрій Вігірінський, повідомляють Патріоти України.

Зараз Порошенко має максимум голосів, які можуть віддати за його політичну силу. Крім того, ще діє ефект технологій з виплат соціальної допомоги. До осені його вже не буде, якщо Порошенко програє. Йому не вдасться за відсутності адміністративного ресурсу зберегти такий рівень підтримки виборців, – вважає Вігірінський.

Натомість, зазначає він, ті партії і політики, хто після першого туру виборів не в полі зору українських виборців, втрачають більше всього. Вони не встигнуть нормально попрацювати зі своїм електоратом. Зокрема, може втратити і Юлія Тимошенко, яка зайняла третє місце. З нею, на думку Вігірінського, може зіграти поганий жарт той факт, що вона нікого не підтримала, її інформаційна пасивність останніми тижнями, розпущений штаб та відсутність продовження роботи з виборцями. Хоча до Тимошенко можуть повернутися виборці, які через соцвиплати в першому турі підтримали Порошенка. Тому результат "Батьківщини" може бути таким самими – 15-16%. Але нових симпатиків Тимошенко не добере.

Джерело: 24 канал

Хіти тижня. "Молдова на трьох: Майбутнє для України", - Портников

п’ятниця, 21 червень 2019, 0:35

Після того, як проросійській Соціалістичній партії Молдови і опозиційній коаліції АСUM вдалося обрати нове керівництво парламенту і затвердити уряд країни, в республіці встановилося фактичне двовладдя. Про це у своєму блозі пише журналіст Віталій Портн...

Тремтіть, скрепи: Наступний військовий корабель ВМС США буде "невидимкою"

п’ятниця, 21 червень 2019, 0:00

Датчики і системи озброєнь майбутнього військового судна будуть заховані під зовнішнім корпусом в цілях зниження помітності. Наступний надводний військовий корабель ВМС США буде дуже схожий на есмінець-“невидимку” класу Zumwalt. Про це заявив контр-адм...