
У понеділок, 15 квітня, збройні формування Російської Федерації 12 раз порушили режим припинення вогню, при цьому чотири рази застосували заборонене Мінськими домовленостями озброєння - міномети калібрів 120 і 82 мм, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр ООС.
Також ворог обстрілював наших захисників із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Втрат серед особового складу Об'єднаних сил немає.
"Жоден обстріл противника не залишився без адекватної відповіді Об'єднаних сил. За даними розвідки, 15 квітня шістьох окупантів було знищено, ще троє – поранені ", – сказано в повідомленні.
З початку поточної доби, 16 квітня, обстрілів позицій підрозділів Об'єднаних сил не зафіксовано. Українські воїни надійно контролюють противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умови припинення вогню, підкреслили в прес-центрі.

Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...