"Попереду - важкі бої": Експерт пояснив, чи стане завод Азот у Сєвєродонецьку другою "Азовсталлю"

У Сєвєродонецьку на Луганщині продовжуються важкі бої за місто між українськими воїнами та російськими окупантами. Захисники України нині тримають під своїм контролем промислову зону міста, завод Азот, а також частину житлових будинків, передають Патріоти України.

Військовий експерт Сергій Грабський оцінив побоювання, які з’явилися серед українців, щодо того, чи не може повторитися на заводі Азот ситуація, у яку потрапили українські військові на Азовсталі в Маріуполі. За його словами, це малоймовірно, адже ситуація у Сєвєродонецьку і Лисичанську сильно відрізняється від тієї, яка була у Маріуполі. Про це експерт розповів в ефірі Радіо НВ.

"Ситуація в Сєвєродонецьку, Лисичанську кардинально відрізняється від ситуації в Маріуполі, тому що в Сєвєродонецьку ми чітко усвідомлюємо, що це є тактичні позиції наших військ і ми утримуємо їх рівно до тієї пори, допоки це буде вигідно або доцільно для нас", – зазначив військовий експерт.

Водночас він зазначив, що попереду нас чекають важкі бої, адже російські загарбники будуть здійснювати спроби оточити українські війська в районі Лисичанська і Сєвєродонецька. Він зазначив, що окупанти навіть встановили нові дати, коли вони планують це зробити – і це вже не 12 червня, а 22-ге.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...