Порошенко ще більше скоротив розрив з Зеленським у президентському рейтингу, а "ЄС" збільшила відрив від "Слуги народу", - опитування КМІС

До того ж президент Зеленський очолив антирейтинг українських політиків, випередивши за цим показником свого головного конкурента.

Якби зараз відбувалися вибори президента України, за Володимира Зеленського проголосували б 25,1% тих, хто визначився. За Петра Порошенка 21,8% тих, хто визначився. Такі дані всеукраїнського опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, зазначають Патріоти України.

У порівнянні з груднем 2021 року рейтинг Зеленського знизився на 2%, рейтинг Порошенка навпаки зріс на 2,1%.

Соціологи звертають увагу на скорочення розриву між В. Зеленським і П. Порошенком – якщо в грудні різниця становилася 7,4% (серед тих, хто визначився з вибором), то зараз різниця – 3,3%.

Інші кандидати: Юлія Тимошенко 11,8%, Юрій Бойко 8,3%, Дмитро Разумков 7,2%. Решта кандидатів мають меншу підтримку.

Всеукраїнське опитування “Думки й погляди населення України” (Омнібус) проводилося Київським міжнародним інститутом соціології у лютому 2022 року.

Крім того, як свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного тим же Київським міжнародним інститутом соціології, партія “Європейська Солідарність” лідирує також у парламентських рейтингах.

Якби зараз відбувались вибори до Верховної Ради України, за «Європейську Солідарність» готові проголосувати 22,9% респондентів, які визначились з вибором. З грудня підтримка “Євросолідарності” зросла на 3,1%.

За партію “Слуга народу” готові голосувати 16,4% тих, хто визначився. З грудня підтримка партії «Слуга народу» знизилась на 2%.

“Якщо в грудні 2021 року різниця між «ЄС» і «Слугою народу» була в межах статистичної похибки (тобто формально партії ділили перше місце), то зараз “ЄС” має “чисте” перше місце, а “Слуга народу” – друге місце”, – зазначають соціологи.

Інші партії: “Батьківщина” 11,5%, ОПЗЖ 10,1%, “Наші” 6,2%, “Розумна політика” 5,8%. Інші політичні сили отримують значно менше голосів.

Польовий етап дослідження тривав з 5 до 13 лютого 2022 року. Загалом в рамках дослідження було проведено 2004 інтерв’ю.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і з дизайн-ефектом 1.1) не перевищує 2.4%.

Нагадаємо, Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією SOCIS.

"Буде важко": The Economist назвав мінімальні умови, на які Україна може погодитися в рамках угоди з Росією

неділя, 23 лютий 2025, 7:50

Україна навряд чи коли-небудь погодиться визнати окуповані території частиною Росії, однак може погодитися, що її членство в НАТО є віддаленою перспективою. The Economist назвав мінімум, на який Київ може піти в рамках потенційної мирної угоди з Росією...

Путін дав завдання: В ISW розповіли про подальші плани наступу росіян -а Донеччині

неділя, 23 лютий 2025, 7:30

Російські війська захопили позиції та відтісніли ЗСУ на захід від міста Курахове. Також армія РФ планує вийти на адмінкордон Донецької та Дніпропетровської областей від захопленого міста Велика Новосілка, передають Патріоти Україниз посиланням на звіт...