Колишній міністр юстиції часів Януковича Олена Лукаш оприлюднила через Facebook повістку про виклик до Генпрокуратури. Її викликають для допиту і зміни підозри, зазначають Патріоти України.
На повістці зазначено, що Лукаш зобов'язана прибути в ГПУ у четвер, 17 жовтня, о 14:00. Старший слідчий з особливо важливих справ Юрій Кривобок збирається повідомити їй про зміну раніше врученої підозри і допитати.

Лукаш написала, що відчуває "непереборне бажання допомогти ГПУ і її новому керівництву". "З'являтися і говорити буду навіть частіше ніж вам би хотілося", - пообіцяла вона.
"Рідних шкода. Дуже. Але у мене сильна СІМ'Я і прекрасні ДРУЗІ. І хороша пам'ять", - підсумувала Лукаш.

Як повідомлялось, Генпрокуратура з 2014 року розслідує кримінальне провадження щодо екс-міністра юстиції Лукаш і її заступника Іващенка в скоєнні кримінальних порушень, передбачених частиною 5 статті 191, а також статтею 366 Кримінального кодексу - службова фальсифікація. Йдеться про заволодіння коштами державного бюджету на суму 2,5 млн грн.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...