А хочете цікавої інформації на другий день визволення Курської області? Так от, Суджа з 29 листопада по 27 грудня 1918 року була столицею Радянської України, передають Патріоти України.
Як пише "Вікіпедія", Суджа була заснована у XVII столітті як сотенне місто Сумського полку, з 1779-го - це повітове місто Курського намісництва, пізніше губернії.
Про походження назви Суджа висловлювалися різні думки, але надійної етимології не існує. Найбільш ймовірна гіпотеза: «Суджа» означає «суміш людей, що прийшли з різних місць».
Суджа належить до української етнічної території. Розподіл населення за мовою згідно з переписом 1897 року був такий: українською спілкувалось 61,16%, російською - 37,20%
У 1926 українці становили в Суджанській волості 61,2 % всього населення, у Суджі — 30,8 %.
З аналізу протоколів Тимчасового робітничо-селянського уряду України випливає, що Суджа майже місяць була столицею Радянської України (з 29 листопада до 27 грудня 1918 р.).
На сході Румунії триває розширення авіабази "Міхай-Когелнічану", розташованої всього за 97 км від кордону з Україною. Її перетворять на найбільшу військову базу НАТО в Європі. Про це пише британська газета The Times. Розташування бази Альянсу в Румунії...
Китай нарощує не лише виробництво зброї, а й запаси стратегічної сировини. Про це пише The Times, передають Патріоти України. "Коли Китай був на піку, промисловість країни поглинала світові рідкоземельні метали та енергію. Зараз він зростає повільніше,...