"Продають" найвірніші "братушки": "Третій Рим" у процесі підготовки розкольницького вселенського православного собору проти Константинопольської патріархії та ПЦУ отримав "ніж у спину"

Одна з п'яти найстаріших помісних церков, участь котрої у промосковському неканонічному шабаші вважалась питанням вирішеним, раптом відмовилась, не зважаючи на тиск з боку Асада та Путіна

Так звана "братня зустріч" предстоятелів помісних православних церков, котру збирає на Близькому Сході недоімперія, зазнала дошкульного удару, зазначають Патріоти України. Москва, образившись на Вселенський патріархат за автокефалію Україні, намагається перехопити владу в православному світі. Виходить поки відверто погано.

Мало того, що там не буде представника Вселенського патріархату, котрий єдиний має канонічне право скликати собори помісних церков православного світу, від участі від участі офіційно відмовилась вже половина запрошених делегацій. Навіть Грузинська церква, де вплив РПЦ дуже потужний. А тепер відкинули можливість своєї участі в антиконанічній "сходці" навіть сирійці! Незважаючи на міцну дружбу Володимира Путіна з Башаром Асадом. Антіохійська церква Сирії офіційно повідомила Москві, що не приїде. Про це написав російський Telegram-канал "Катимся". Далі мовою оригіналу.

"Неожиданное продолжение вчерашней истории. Антиохийская церковь (Дамаск, Сирия), которая была в категории «вероятно поедет» на сходку ФСБ в Аммане (в силу большого влияния РФ в регионе), вставила нож в спину русским братушкам - и тоже не едет.

Месяц русские радостно трубили, что Сирия-то, друзья большие, точно-точно поедет. Они-то, сирийцы, не предадут ФСБ, крышующее Асада. Не может же такого случится. А вчера госмедиа в РФ даже вывалили целую инфографику, показывающую, что Вселенский патриархат-то в меньшинстве и все едут:)

Итого. Теперь не более 4 глав из 15 будет. Как это назвать? Провал - ну, как-то легко. Знаю. Это позорный провал. Теперь только Гундяеву осталось отказаться. Потому что просто стыдно ехать. Какая «встреча глав церквей»? Где они - главы? Кто будет осуждать Варфоломея и ПЦУ?

Встречу проведут, конечно. Нельзя же внутренним болванам ничего не скормить, раз так распиарили великое собрание и приход третьего рима. Но покажут!"

Хіти тижня. Метастази Медведчука: "Зритель хочет слышать русский", - телеведуча, котра отримала премію "Журналіст року-2019", виступила проти квот для української мови (відео)

понеділок, 6 квітень 2020, 10:00

Ведуча телеканалу NewsOne Діана Панченко заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою та розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови. Про це Панченко, яка отримала премію "Журналіст року-2019", сказала в інтерв'ю промоско...

"Жодні пацани з чистою кредитною історією і білим аркушем паперу за спиною сьогодні із жодним викликом у жодному міністерстві не впораються", - Давиденко про кризу в Україні

понеділок, 6 квітень 2020, 8:58

Бізнесмен, екс-депутат Київської міської ради Олексій Давиденко вважає, що в умовах кризи українським міністерствам необхідні менеджери, які можуть "працювати на межі". Таку думку він висловив в авторській програмі Олесі Бацман, відповідаючи на запитан...