
У російських окупаційних військах на східному напрямку зріє невдоволення через проблеми забезпечення боєприпасами, їжею та водою Про це в телеефірі сказав речник ОСУВ «Хортиця» Назар Волошин, передають Патріоти України.
«Військовослужбовці з рядових підрозділів нарікають на логістичне забезпечення. У них відсутні боєприпаси, харчі та вода. Це стало гострою проблемо з настанням холодів, відсутністю теплих речей. Бійців кидають на виживання без їжі, води й підтримки. Вони відчувають себе витратним матеріалом. Настрій у них пригнічений, і відповідно так вони виконують свої обов’язки», - сказав Волошин.
За його даними, рядові російські солдати невдоволені своїми командирами і часто відмовляються проводити штурмові дії проти Сил оборони України.
«Помічено негативне ставлення російських солдатів до своїх командирів і навіть до вищого політичного керівництва їхньої країни. Є багато випадків, коли російські командири в якості покарання за відмову проводити штурмові дії проти наших воїнів погрожують відправити своїх контрактників на Вовчанський напрямок. Вони вже чимало отримали «на горіхи», коли було героїчно утилізовано військовослужбовців 30-го полку саме під Вовчанськом. Вони задають собі питання – що ми тут робимо? До них приходить прозріння, російська пропаганда швидко вивітрюється з їхніх голів», - зазначив Волошин.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...