Протидія російській загрозі: Британія відправила до України понад 100 елітних спецпризначенців, - Mirror

Велика Британія направила в Україну понад 100 військовослужбовців елітних підрозділів як військових радників для передачі досвіду українським колегам. Це рішення було прийняте на тлі напруженості, що триває біля українських кордонів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Mirror.

Як військові радники в Україну відправлені представники добірних елітних підрозділів — SAS, SBS, Спеціального розвідувального полку та групи підтримки спецпризначення.

Вони допомагатимуть навчати українських спецпризначенців тактиці боротьби з терористами, снайперській стрільбі та диверсіям.

Британський спецназ зміг розгорнути таку велику кількість сил у східноєвропейському регіоні, оскільки основні сили елітних підрозділів більше не задіяні в Афганістані.

Щодо перекидання спецназу в Україну джерело Mirror повідомило: "Спецназ Великобританії був перекинутий у регіон, щоб допомогти і надати допомогу українським військовим. Вони мають широкий набір навичок, які, безперечно, будуть дуже корисні українським збройним силам".


Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...