Протидія російській загрозі: Британія відправила до України понад 100 елітних спецпризначенців, - Mirror

Велика Британія направила в Україну понад 100 військовослужбовців елітних підрозділів як військових радників для передачі досвіду українським колегам. Це рішення було прийняте на тлі напруженості, що триває біля українських кордонів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Mirror.

Як військові радники в Україну відправлені представники добірних елітних підрозділів — SAS, SBS, Спеціального розвідувального полку та групи підтримки спецпризначення.

Вони допомагатимуть навчати українських спецпризначенців тактиці боротьби з терористами, снайперській стрільбі та диверсіям.

Британський спецназ зміг розгорнути таку велику кількість сил у східноєвропейському регіоні, оскільки основні сили елітних підрозділів більше не задіяні в Афганістані.

Щодо перекидання спецназу в Україну джерело Mirror повідомило: "Спецназ Великобританії був перекинутий у регіон, щоб допомогти і надати допомогу українським військовим. Вони мають широкий набір навичок, які, безперечно, будуть дуже корисні українським збройним силам".


"Першочергова ціль стратегічного значення": Грант пояснив, що дасть Україні знищення Кримського мосту

понеділок, 4 березень 2024, 4:15

Полковник Великої Британії у відставці Глен Грант зауважив, що знищення Кримського мосту значно послабить можливості російських окупантів на лінії фронту. Про це він розповів у етері "Еспресо", передають Патріоти України. "Безумовно, першочерговою цілл...

"Говорили про українську кризу": Спецпредставник Китаю розпочав європейське турне з Росії

неділя, 3 березень 2024, 23:54

Переговори будуть єдиним способом припинити бойові дії в Україні. Про це за результатами переговорів спеціального представника уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуея і заступника міністра закордонних справ Росії Михайла Галузіна у Москві повідомило МЗС К...