При цьому наминає "бендерівський хліб": Опозиціонер-втікач із Білорусі заявив, що на Донбасі "громадянська війна"

Валерій Цепкало, який брав участь у президентській кампанії в Білорусі, заявив, що на Донбасі - "громадянська війна". Інтерв'ю у Цепкала взяв «4 канал», повідомляють Патріоти України.

Політик сказав, що Крим, з точки зору міжнародного права, є українським, а «на Донбасі йде громадянська війна». «Чи є там якась підтримка з боку Росії, я не знаю, але, напевно, є», - заявив Цепкало.

З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...

Бацьку посувають з "трону": У Білорусі відбудеться репетиція інавгурації Тихановської

п’ятниця, 25 вересень 2020, 15:23

Завтра у Мінську планують провести репетицію інавгурації Світлани Тихановської на площі Перемоги о 14:00, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал "Беларусь головного мозга". "Дорогі жінки! Запрошуємо всіх вас цієї суботи провести ре...