
Спецназівці Служби безпеки продовжують очищувати українську землю від російських окупантів. У Бахмуті Донецької області захисники країни показали, як знищують та беруть у полон загарбників, передають Патріоти України.
У Службі безпеки зазначили, що таким чином спецназівці прибирають сміття до Великодня з української землі. Захисники України показали відеонарізку з кадрами знищення російської окупаційної армії у Бахмуті. Спецназівці ліквідують ворога за допомогою мінометів, стрілецької зброї та гранатометів. Також по позиціям загарбників прилітають ударні БПЛА.
"Спецназівці Служби безпеки долучаються до всеукраїнської суботньої толоки – прибираємо сміття з нашої прекрасної землі! З чистими намірами та сильним духом готуємось до Великодня! Працюємо разом до повної Перемоги!", – зазначили у СБУ.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...