Пригоди Джуліані у Києві: Розвідка США втягнула в Трампгейт вже й Андрія Богдана та Івана Баканова

Можливо від українських високопосадовців в США зажадають відповідних пояснень, і чинитимуть тиск на офіційний Київ задля їх отримання.

Персональний адвокат президента США Дональда Трампа, Рудольф Джуліані зв’язувався з головою Офісу президента України Андрієм Богданом і головою Служби безпеки України Іваном Бакановим. Про це йдеться у тексті розсекреченої скарги неназваного співробітника американських спецслужб, зазначають Патріоти України.

"Незалежні одне від одного американські чиновники сказали мені, що пан Джуліані приватно звертався до багатьох інших радників Зеленського, включаючи керівника Офісу президента Андрія Богдана та виконуючого обов'язки голови Служби безпеки України Івана Баканова", - сказано у скарзі.

Скаржник посилається на доповідь щодо організованої злочинності та корупції (OCCRP) від 22 липня, згідно з якою два співробітники Джуліані виїхали до Києва у травні 2019 року та зустрілися з Бакановим та радником Зеленського, Сергієм Шефіром.

Водночас скаржник заявляє, що йому не відомо, чи відбувалися якісь конкретні зустрічі.

"Я не знаю, чи зустрічалися ці чиновники, чи говорили з паном Джуліані, але мені кілька офіційних осіб США сказали, що пан Єрмак (помічник Зеленського Андрій Єрмак – ред.) та пан Баканов мали намір поїхати до Вашингтона в середині серпня", - сказано в тексті.

Скаржник також наводить інформацію про зустріч у серпні у Мадриді Джуліані та Єрмака, про яку вже писали американські ЗМІ.

Хіти тижня. Шойгу перекидає до кордону з Україною частини з Центрального військового округу (фотофакти)

неділя, 11 квітень 2021, 2:00

Російська дослідницька група Conflict Intelligence Team (CIT) оприлюднила докази перекидання до українського кордону частин армії РФ Центрального військового округу, зазначають Патріоти України. Дослідники зазначають: "2 квітня в TikTok з'явилося черго...

Хіти тижня. Путін ходить по лезу ножа: Орєшкін розповів, навіщо Кремль хоче роздмухати конфлікт на сході України

неділя, 11 квітень 2021, 1:00

У президента Росії Володимира Путіна залишається все менше способів підняти рейтинг перед виборами - про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", передають Патріоти України. "Звичайно, в Кремлі ду...