Пригожин у відчаї кличе солдатів НАТО в ПВК "Вагнера": Експертка пояснила дивне звернення "кухаря Путіна"

Власник приватної військової компанії "Вагнера" Євген Пригожин зараз опинився у важкій ситуації. У нього закінчуються "зеки"-добровольці для відправки на війну проти України, передають Патріоти України.

Тому "кухар Путіна" вдається до інших методів, намагаючись знайти ще способи поповнювати лави своєї ПВК. І одним із таких методів стало дивне звернення до солдатів НАТО, яких Пригожин закликав приїжджати до Росії і ставати вагнерівцями. Проте такі звернення можуть бути також спробою просто втриматися у медійному просторі, розповіла російська політична аналітикиня Ольга Курносова в інтерв'ю ТСН.ua.

"Зараз ситуація у Пригожина дуже важка і з військової точки зору, тому що ув'язнені закінчуються. Відповідно, незрозуміло, звідки їм брати нових добровольців – чи то з Африки везти, чи то з Сирії. Кого брати в Росії – вони не розуміють. Тому доводиться щось таке зображати, щоб не йти з медійного простору", – зазначає Курносова.

Вона пояснила, що Пригожин намагається з усіх сил бути на слуху. Бо якщо він і його ПВК "Вагнера" зникнуть з медійного простору, то фактично закінчиться й історія цієї ПВК.

Нагадаємо, ПВК "Вагнера" раніше випустила відео, у якому закликає солдатів НАТО вступати до своїх лав. У ролику цинічно звинувачують "у всіх гріхах світу" Сполучені Штати Америки і зазначають, нібито зараз "зі США бореться лише одна країна – Росія".

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...