Пригожин у відчаї кличе солдатів НАТО в ПВК "Вагнера": Експертка пояснила дивне звернення "кухаря Путіна"

Власник приватної військової компанії "Вагнера" Євген Пригожин зараз опинився у важкій ситуації. У нього закінчуються "зеки"-добровольці для відправки на війну проти України, передають Патріоти України.

Тому "кухар Путіна" вдається до інших методів, намагаючись знайти ще способи поповнювати лави своєї ПВК. І одним із таких методів стало дивне звернення до солдатів НАТО, яких Пригожин закликав приїжджати до Росії і ставати вагнерівцями. Проте такі звернення можуть бути також спробою просто втриматися у медійному просторі, розповіла російська політична аналітикиня Ольга Курносова в інтерв'ю ТСН.ua.

"Зараз ситуація у Пригожина дуже важка і з військової точки зору, тому що ув'язнені закінчуються. Відповідно, незрозуміло, звідки їм брати нових добровольців – чи то з Африки везти, чи то з Сирії. Кого брати в Росії – вони не розуміють. Тому доводиться щось таке зображати, щоб не йти з медійного простору", – зазначає Курносова.

Вона пояснила, що Пригожин намагається з усіх сил бути на слуху. Бо якщо він і його ПВК "Вагнера" зникнуть з медійного простору, то фактично закінчиться й історія цієї ПВК.

Нагадаємо, ПВК "Вагнера" раніше випустила відео, у якому закликає солдатів НАТО вступати до своїх лав. У ролику цинічно звинувачують "у всіх гріхах світу" Сполучені Штати Америки і зазначають, нібито зараз "зі США бореться лише одна країна – Росія".

Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

вівторок, 21 березень 2023, 23:15

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України. "Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частин...

Будуть і далі за них молитися?: В Одесі росіяни вдарили ракетами по будинку на території монастиря УПЦ МП (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 22:43

Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Росія...