Прикопали по-тихому: Під Москвою виявили секретне кладовище ліквідованих в Україні вагнерівців

Під Москвою знайшли ще один цвинтар найманців приватної військової компанії "Вагнера", які були ліквідовані в Україні. На кладовищі у селі Мавріно з’явилися ще 27 нових могил, які, очевидно, належать вагнерівцям, передають Патріоти України.

На могилах лежать однакові вінки, на яких міститься емблема ПВК "Вагнера", і стоять однакові пластикові склянки з написом "Може, чай, а може, й ні". Про це повідомляє російське видання "Москва онлайн".

Зазначається, що нові поховання розташовані уздовж паркану й подалі від інших поховань. При цьому на могилах найманців немає триколорів, на відміну від могил кадрових російських військових, а також відсутні свічки і свіжі квіти. З цього працівники російського видання зробили висновок, що ці поховання ніхто не відвідує.

Працівники видання поспілкувалися з місцевим священником, проте він сказав, що цвинтарем не завідує, і кілька разів натякнув, що "в цю історію краще не лізти". Але при цьому він також припустив, що там поховані все-таки вагнерівці.

Російські журналісти встановили, що серед 27 похованих на цвинтарі вагнерівців лише двоє були з Москви, ще четверо – з Азербайджану та Киргизстану, усі інші – з інших регіонів РФ. Також видання встановило, що статті, за якими були раніше засуджені ліквідовані "зеки"-вагнерівці, різноманітні – від вбивства до незаконного обігу зброї. Але найбільше – за поширення наркотиків.

Працівники видання розшукали родичів деяких вагнерівців, які були ліквідовані в Україні й поховані під Москвою. Виявилося, що їхніх рідних навіть не повідомили про їхню смерть.

"Команда видавалася з Кремля": Данілов заявив, що окупанти підірвали Каховську ГЕС за вказівкою Путіна"Команда видавалася з Кремля": Данілов заявив, що окупанти підірвали Каховську ГЕС за вказівкою Путіна

середа, 7 червень 2023, 17:45

Російські окупанти підірвали Каховську ГЕС за вказівкою свого диктатора Володимира Путіна. Підрив здійснили 6 червня вибухівкою, яку вони заклали ще восени 2022 року. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов. ...

"Ми не встановлюємо правила": Зеленський про те, чому МВФ не подобається ідея зниження податків

середа, 7 червень 2023, 16:26

Поки в Україні йде війна введення податкової реформи для зниження податкового тиску неможливо. Таку заяву під час прес-конференції зробив президент України Володимир Зеленський, зазначивши при цьому, що саму ідею реформи, при якій податок на додану вар...