"З моєї точки зору, під "логічним завершенням" Пушилін має на увазі приєднання окупованій частині Донбасу до Російської Федерації", – сказав він. "Якщо саме це він мав на увазі, ця досить вітіювата фраза стає прозорою і зрозумілою", – зауважив політик.
На його думку, те, що мав на увазі терорист, можуть обговорювати в Кремлі, хоча про конкретні дії з анексії Донбасу поки що не йдеться. "Пушилін – це не Кремль, але те, що такі розмови ведуться, це не секрет. Це питання ухвалення політичного рішення однією людиною. Наскільки готовий він зараз до ухвалення такого рішення, я сказати не можу", – додав Тука, маючи на увазі президента країни-агресора Володимира Путіна.
Водночас він нагадав про те, що деякі кремлівські пропагандисти активно просувають цю тему. Зокрема, під час форуму "Русский Донбас", який проходив в окупованому Донецьку в січні поточного року, Маргарита Симоньян заявила про те, що "Росія-матінка" повинна забрати ці території "додому".
За оцінками Туки, як знак для Кремля, що вказує на те, що Донбас можна анексувати, буде позиція колективного Заходу. "Може, це звучить трохи не патріотично, але з моєї точки зору, це буде багато в чому залежати від позиції наших європейських партнерів і Сполучених Штатів. Якщо вона у питанні взаємин Росії і України почне змінюватися, то це може бути сприйнято як знак. Якщо колективний Захід буде дрейфувати в бік Росії, то це і буде знак", – пояснив він.
У той же час політик додав, що поки що не бачить реальних ознак підготовки до анексії Донбасу. "Я поки таких тверджень не бачу. На сьогоднішній день це політична заява, не більше того", – резюмував він.
Нагадаємо, 3 серпня терорист Пушилін виступив перед ЗМІ і вимовив таку фразу: "Військовий конфлікт затягнувся, але з іншого боку він підходить до логічного завершення".
Війська Російської Федерації не припинятимуть вогонь 12 травня. Держава-агресор РФ відкинула цю пропозицію "коаліції охочих", наполягаючи на власній умові – першочергово провести двосторонні переговори 15 травня, передають Патріоти України. Позицію Кре...
На думку військових аналітиків Україні в перспективі розбудови ВМС слід звернутися і до розвитку власного «москітного» флоту. Адже саме сукупність швидкохідних і маневрених малих бойових кораблів та катерів може принести успіх в умовах сучасної війни, ...