Путін готує загальну мобілізацію у Росію: Генерал вказав на ознаки і ризик третього етапу війни

Кремль проводить системну підготовку російського суспільства до загальної мобілізації. З цією метою Росією організуються провокації та теракти у містах РФ і за її межами, відповідальність за які покладається на ЗСУ, передають Патріоти України.

Мобілізація необхідна агресору, щоб розпочати третій етап війни в Україні. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозревателю" висловив керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках, генерал армії Микола Маломуж.

Як приклади таких провокацій можна розцінювати вибух у житловому будинку в Санкт-Петербурзі та вибухи в Тирасполі, сказав генерал.

"Росія готує низку сценаріїв, щоб спровокувати більш глобальне протистояння і оголосити мобілізацію і навіть війну. Тому, можливо, готуються теракти в Москві, Санкт-Петербурзі, Брянську, Білгороді та інших містах", – зауважив він.

Говорячи про вибух у Санкт-Петербурзі, Маломуж припустив, що йдеться про повторення сценарію, який Кремль реалізував у 1999 році напередодні приходу до влади Володимира Путіна – тоді країною покотилася хвиля подібних вибухів. "Цей формат можливий, оскільки подібні методи російське керівництво застосовує постійно", – сказав він.

"Теракти зараз використовуються для того, щоб показати російському суспільству, що Україна розпочинає "терористичну діяльність" на території Росії та Придністров'я. Їм потрібно підготувати суспільство до тотальної мобілізації, до війни, та виправдати свої наступальні операції", – наголосив генерал.

Біля Вугледара бійці ЗСУ взяли в полон окупантів-мародерів, які побували в Бучі та Ірпені

четвер, 2 лютий 2023, 16:43

В районі Вугледара помічена горезвісна 155-та бригада морської піхоти РФ, яка займалася мародерством та іншими безчинствами в Бучі та Ірпені під час окупації міст минулої весни. Десятеро окупантів з цього підрозділу потрапили в полон ЗСУ. Такою інформа...

Майже мільйон доларів ховав у дивані: З'явилося відео обшуків у чиновника-фігуранта справи про шахрайство на закупівлях Міноборони

четвер, 2 лютий 2023, 16:30

Під час обшуку у фігуранта розслідування про шахрайство на закупівлях у Міноборони ексзаступника міністра оборони Олександра Миронюка було знайдено майже мільйон доларів. Таку суму чиновник ховав у дивані, передають Патріоти України. Відповідне відео п...