«Делегації України та Грузії звернули увагу держав-членів Міжнародної морської організації на протиправну діяльність РФ, що перешкоджає пошуково-рятувальним операціям у Чорному морі, Азовському морі та Керченській протоці. Спільний документ України та Грузії був підтриманий делегаціями країн ЄС та США», – йдеться в повідомленні.
Напередодні у Лондоні під час засідання сьомої сесії Підкомітету з навігації, радіозв’язку, пошуку та рятування Україна висловила протест у зв’язку з неправомірним розширенням радіостанцією НАВТЕКС-Новоросійськ району обслуговування на акваторію Азовського моря та Керченської протоки. Київ наполягає, що оголошення навігаційної інформації з безпеки мореплавства мають поширюватися виключно українською радіостанцією НАВТЕКС-Бердянськ.
Міжнародна морська організація (англ. International Maritime Organization, IMO) – міжнародна міжурядова організація, є спеціалізованою установою ООН. Діяльність ІМО спрямована на скасування дискримінаційних дій, що зачіпають міжнародне торговельне судноплавство, а також прийняття норм (стандартів) по забезпеченню безпеки на морі і запобіганню забрудненню з суден довкілля, в першу чергу, морського.
Україна є членом ІМО з 1994 року, коли було ратифіковано Конвенцію про Міжнародну морську організацію 1948 року в редакції 1982 року.
Журналіст Сергій Окунєв відвідав 43-тю артилерійську бригаду, яка за лічені місяці встигла розкрити можливості надсучасної шведської самохідної артилерійської установки Archer. Чому її вважають «гарматою-спецпризначенцем», які її особливості та як екіп...
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга підбив підсумки перемовин України з колегами з Великої Британії, Німеччини, Франції та Сполучених Штатів у Лондоні 23 квітня. Про це йдеться у повідомленні у Telegram, передають Патріоти України. Він зазначив, що...