Путін підписав указ про весняний призов (документ)

Російський диктатор Володимир Путін знову вирішив збільшити кількість трун, які повертаються у сім'ї РФ з українського фронту, й підписав указ про весняний призов в армію. Відповідний документ опублікований на правовому порталі РФ, передають Патріоти України.

В указі Путіна наголошується, що в рамках весняного призову в армію по території всієї Росії воєнкоми повинні нагребти не менше 147 тисяч росіян. "Здійснити з 1 квітня по 15 липня 2023 року призов на військову службу громадян Російської Федерації у віці від 18 до 27 років, які не перебувають у запасі і підлягають призову на військову службу, у кількості 147 тисяч осіб", - йдеться в тексті документа.

Зазначимо, що кожним новим указом Путін збільшує кількість потенційних "мерців", які рано чи пізно зустрінуть свою смерть на українському фронті: восени 2022 року диктатор підписав указ про призов 120 тисяч осіб до російської армії, а навесні минулого року - заявив про призов на рівні 134,5 тисячі осіб.


"Дружній вогонь": На Херсонщині окупанти ліквідували роту росіян, які тікали від води

середа, 7 червень 2023, 14:58

Російські кулеметники відкрили "дружній вогонь" та ліквідували інших окупантів, які тікали зі своїх позицій через підтоплення. Про це повідомляє херсонський паблік "Херсон: війна без фейків". За даними каналу, росіяни знищили до роти своїй же товариші...

"Одна з найбільших дамб, зруйнованих в історії воєн": Вчений-гідролог США розповів про наслідки підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 14:50

Руйнування Каховської дамби - одне з найбільших руйнувань водної інфраструктури за всю світову історію воєн, і є справжньою катастрофою, каже відомий американський вчений-гідролог Пітер Глейк, передають Патріоти України. Зокрема, вчені застерігали, що ...