Путін влаштує Зеленському перевірку на міцність: Експерт розповів, чого чекати (відео)

Президент Росії Володимир Путін може влаштувати перевірку на міцність новообраному президенту України Володимиру Зеленському вже в червні на саміті "нормандської четвірки". Про це в ефірі ObozTV заявив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, коментуючи результати другого туру виборів президента України, повідомляють Патріоти України.

"Щодо вибудовування відносин з Росією – я думаю, зустріч у нормандському форматі, яку ініціював президент Порошенко, певно, відбудеться в червні. Набагато більша ймовірність, що вона відбудеться, якщо у нас буде новообраний президент, а не залишиться чинний. Для Путіна і для Росії важливо буде подивитися, яка це людина, познайомитися з ним і намагатися починати пропонувати свої умови, дивитися на реакцію", – пояснив Мусієнко.

На думку експерта, російська сторона почне здалеку: "Спокійно в м'якій формі будуть пропонувати поговорити. Коли побачать, що не працює, почнеться агресивна цинічна манера ведення переговорів, як Росія вміє. Вони почнуть просувати свої певні умови".

"Зараз перекручується ситуація, хочуть зробити винною саму Україну. Сказати – у вас внутрішній громадянський конфлікт, розберіться. Подивіться на останні заяви Пєскова (прес-секретаря Путіна. – Ред.) – вони дистанціюються. Вони кажуть – ми готові підтримати мирні ініціативи, але ви розмовляйте з Донецьком і Луганськом. Зрозуміло, що вони дадуть команду і ті її виконають", – пояснив він.

Мусієнко припустив, що новообраний президент навряд чи зробить щось кардинальне, щоб змінити курс країни. На його думку, РФ розраховує на вибори до Верховної Ради України.

"Загроза не тільки в президентських виборах, ще й парламентські на носі. Не будемо забувати, яка там може бути сформована коаліція. Мені здається, що на парламентські Росія теж робить певні ставки. Вони хочуть формування коаліції, яка була б максимально лояльною до них... Є певна небезпека в контексті того, що президент не може внести зміни до Конституції про зміну курсу в НАТО і ЄС, але парламентарії можуть це зробити, маючи коаліцію", – вважає експерт.

З архіву ПУ. За "бідного кума" замовили слово: Якби не Меркель, Медведчук не відігравав би жодної ролі в обміні полоненими

субота, 26 вересень 2020, 14:00

Роман Безсмертний заявив, що Віктор Медведчук отримав провідну роль у звільненні полонених з подачі канцлера Німеччини. Колишній представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний заявив, що Вікт...

3 листопада стартує епоха дорозвалу Імперії Зла? Байден погрожує Москві страшними карами

субота, 26 вересень 2020, 13:27

Байден зазначив, що в разі його перемоги на виборах глави держави спроби Росії вплинути на американський виборчий процес не залишаться без відповіді. Він також як «послання президенту Володимиру Путіну» заявив, що не дозволить порушувати суверенітет СШ...